Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Elmenjek...

Mit csináljak? Elmenjek holnap anyák napján?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel úgy beszéltem meg, hogy holnap fogok vele találkozni. Egy héten csak max. 2x szoktunk találkozni. Viszont mikor ezt elmondtam anyámnak, berágott, hogy anyák napján ennyire nem tisztelem őt meg, hogy otthon legyek vele és a családdal. Úgyhogy húzzak is a fenébe, és ne is köszöntsem fel anyák napján. Ő elég konzervatív, és nagyon komolyan vesz minden ünnepet.


Mit csináljak? Nagyon szeretném látni a barátnőmet, és ha holnap nem megyek, akkor nem tudom mikor látom megint. Viszont anyámat is megértem, mert az anyák napja azért csak róla szól, és tényleg segít mindenben. 23/F


(Kolis voltam, de azok bezártak, azóta itthon élek sajnos, semmi magánéletem nincs.)



2021. máj. 1. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
23 évesen ennyire függsz az anyádtól, és heti 2 tali helyett heti 1 tali ennyire kibírhatatlan lenne? Fel tudod köszönteni anyádat, utána pedig el tudsz menni a csajoddal ha ennyire nem tudsz logikusan gondolkodni.
2021. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Az anyák napja nem arról szól, hogy egész nap vele kell lenni. Köszöntsd fel és utána menj a dolgodra 🤷‍♂️
2021. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kibírhatatlan, ha csak 1x talizunk, de jólesett volna látni. Akkor itthon maradok. Amúgy én is ezt mondtam anyámnak, hogy felköszöntöm és megyek, de neki az számít, hogy itthon legyek. Mellesleg nem függök anyámtól, hanem az egész család ilyen, hogy mindenbe beleszólnak.
2021. máj. 1. 21:30
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
30%
Szerintem csinalj inkabb anyaddal valami programot anyak napjan es orulj, h meg megteheted
2021. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Elég gáz viselkedés ez egy anyától.

Tipikus fiús anya. Féltékeny.

2021. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ hogy intézed.

Pl felköszöntöd, szép virág, közös ebéd a családdal és szépen nyugodtan elindulsz délután kicsit később a barátnődhöz.

Így megadnád a tiszteletet anyukádnak.

Ha reggel odamondasz valamit aztán már rohansz is, az viszont gáz pl.

2021. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem délelőtt legyél vele, köszöntsd fel, beszélgessetek.Azért mégis csak anyáknapja van egyszer az évben.De!Nem kell egész nap vele lenned.Délután nyugodtan mehetsz a barátnődhöz, ha igazán szeret az anyukád akkor ezt is megérti, hogy fontos neked.Olyan anyát meg nem éri meg ünnepelni aki a saját fiát visszatartja az ő "örömétől" (akkor is ha ez így túlzásnak hangzik)
2021. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Fú de rühellem az ilyen magukat isteníteni vágyó anyucikat. Mondom mi az, amit az átlag csinál anyák napján. A gyerek vesz egy csokor virágot, vagy édességet az anyjának, oda adja, felköszönti, megköszöni a "munkáját", összeülelkeznek és vége. Ez csak egy gesztus. Ha közös program kell, csinálja évközbena fiával. Majd egész nap együtt kéne a felnőtt fiának legózni vagy főzőcskézni az anyjával? Én sem várom el, hogy a gyerekem egész nap nálam lógjon emiatt. Lépj le, és xarjál rá. Meg se érdemelné az ilyen kis játszmái miatt, hogy felköszöntsd.
2021. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy anyanak sem kivanom, hogy az legyen neki unnep, hogy kizsaroljon egy napot a fiatol arra, hogy aznap ne erezze jol magat.

A felkoszontes nem ezt takarja. Ha mar igy alakult, menj a baratnodhoz.

2021. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!