Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt? Elmenjek...

Miért csinálja ezt? Elmenjek a bulira ezek után?

Figyelt kérdés

Szóval ugyanarra a szakra járunk. Van neki egy barátnője akit én nagyon nem bírok. Ez a csaj mondott neki egy fontos infót a tárgyfelvétellel kapcsolatban. Ezt az infót viszont a badátnőm nekem nem adta tovább. Ezzel csak az a gond hogy ez egy nagyon fontoa dolog lett volna és ha nem akarok egy tárggyal csúszni akkor járkálhatok a tanulmányi osztályra hogy meg tudjuk oldani valahogy.

Nagyon kiakadtam amikor ez kiderült úgy érzem elárult a barátnőm. Ő csak annyi mondott hogy azt hitte tudok erről a dologról azért nem szólt. És még ő van rám besértődve. Szerintetek mit csináljak? Nagyon szarul esett.

Ja és holnap lenne ilyen baráti összejövetel amin ez a "jó" barátnőm is ott lesz de semmi kedvem vele találkozni mert haragszom rá, szerintem jogosan. Akkor most arra se menjek el? Az a baj csak 10-en leszünk és az én meg az ő szülinapját ünnepeljük. Ezek után még adjak neki ajándékot is meg minden??? Semmi kedvem tettetni azt hogy nincs bajom vele és azzal amit tett.



2016. aug. 27. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs benne a pakliban, hogy simán elfelejtette?

Magamból indulok ki, hiszen a rövidtávú memóriám pocsék, most már mindent egy táblán vezetek, hogy el ne felejtsem.

Rengeteg kommunikációs csatorna van, a párod is küldhetett volna SMSt, emailt, postagalambot, facen rádirhatott volna...

Szerintem simán kérdezd meg a lányt, hogy ez mégis mi volt.

Nem kell rögtön a legrosszabbat feltételezni, de vond le a tanulságot: kérdezz!

2016. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a párom, mindhárman lányok vagyunk. És nem hiszem hogy elfelejtette volna mert ez egy nagyon fontos infó. Még panaszkodtam is neki amikor ő már tudott erről a dologról tehát szándékosan nem mondta.
2016. aug. 27. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Ööö, hát ha ez olyan fontos infó, akkor biztos fent volt minimum a facebookos évfolyamcsoportban is, vagy a HÖK oldalán, vagy Neptunon üzenetet küldtek róla... Szóval nem a barátnőd dolga szólni róla, neked kell tájékozódni.
2016. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt kedves utolsó. De örülök hogy te mindent ilyen jól tudsz. Nem magadból kéne kiimdulni nekem van annyi eszem hogy az ilyen oldalakat figselemmel követem, de ez az infó nem volt fenn akár hiszed akár nem.
2016. aug. 28. 09:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi hogy a kérdésre nem is válaszoltál. Képzelem micsoda besavanyodott tudálékos barom lehetsz. Másba belekötni megy de segíteni neki már nem.
2016. aug. 28. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Mit személyeskedsz? Mondhatsz akármit, akkor se hiszem el, hogy 2016-ban kizárólag szájhagyomány útján terjednek az olyan fontos infók, amik miatt a TO-ra kell járkálni.

De ha ilyen stílusban kommunikálsz a barátnőddel is, inkább annak örülj, hogy nem ő fújta le a szülinapi zsúrt.

2016. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne hidd el, kit érdekel? Szánalmas vagy...
2016. aug. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!