Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem egészségtelenül...

Szerintem egészségtelenül empatikus vagyok? Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy jobban érdekel, fontosabb számomra mások jóléte, mint a sajátom. Sokszor random idegeneket megsajnálok.


Az Another day in paradise dal akkora hatással volt rám, hogy most már minden hajléktalannak adnék egy kis pénzt, ha látok egyet utcán. De ez pár hónapja volt, mindig is ilyen voltam.


2021. máj. 2. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de nem gond. Én meg egészségtelenül apatikus vagyok.
2021. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne változtass rajta. Mivel a többség pont az ellentettje, és csak a saját maga jóléte érdekli, minden másra meg magasról tesz, ezért ha nem lennének olyanok, mint te, akkor tényleg megérne a világ a pusztulásra...
2021. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Jól írja 2#, esetleg úgy tudod hasznosítani, hogy célzottan, jó irányba menjen ezen tulajdonságod, hogy önkénteskedsz valahol, vagy egy alapítványt nyitsz.
2021. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
58%
Alapíts családot. Amint lesz gyereked, neki akarsz majd megadni minden földi jót, nem pedig idegeneknek.
2021. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!