Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hasznos lehet, hogy be tudok...

Hasznos lehet, hogy be tudok magamnak beszélni dolgokat? Mire használjam még ezt a képességet?

Figyelt kérdés

Például ha kialvatlan vagyok, akkor bemagyarázom magamnak, hogy amúgy remekül kipihentem magam, és már nem is vagyok fáradt.

Vagy ha izgulok felelés vagy kiseselőadás előtt, akkor elhitetem magammal, hogy amúgy nem, és már nem is látszik.


Ez hasznos tudás? Mire lehet ezt még használni?


2021. máj. 2. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Mikor látsz egy szép lányt, képzeld hogy ez egy tudatos álom
2021. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre bárki képes, csak mindig vmi borzalmas negativ dolgot hitetnek el magukkal.
2021. máj. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármikor feltudod használni, hogy érezd, hogy van önbizalmad.
2021. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez rendkivül jol bevált. Amikor 6-7 éves voltam, egy erös tüdö

betegségem volt, 32 injekciot kaptam. Én ekkor elhatároztam, h 50 évig nem

leszek beteg. És nem is voltam. 56 éves voltam, amikor beteg lettem, most

77 vagyok, de a betegségem csak elöre halad. Egyesek szerint ha teljes életemre kivántam volna egészséget, lehet, h az is bejött volna. De szerintem lehet, a tulságos igény miatt az 50 év sem lett volna betegség

nélküli.

2021. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!