Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nem zavarja a nővérem...

Hogy nem zavarja a nővérem férjét, hogy saját magára úgy költ, hogy meleg rajongói dolgokat vesz?

Figyelt kérdés
Nővérem 28, 4 éve házasok. Nemrég költöztök új lakásba, több szobával. A nővéremnek konkrét szobája lett, annyi mindent gyűjtött össze az évek során csupán három sorozatból, aminek ugyanaz az írónője (könyv, de abból lett képregény és sorozat is). Amikor itthon élt is rajongott ezekért, de amióta külön költöztek, láthatóan "bevadult". Figurák, plüssök, boxok, naptár, füzet, kulcstartó, pénztárca, poszterek, pánztárca, toll, notesz, hógömb, pólók, könyvek, artbook, képeslapok, párnák, hűtőmágnes... sorolhatnám. Azt hittem rosszul látok. És ebben a férje, aki ezekért nem rajong, támogatja, hogy nyugodtan. Pedig nem csupán abban a szobában vannak holmik, hanem a konyhában, a hűtőn is (kitűzöket alakított át mágnessé). Nem vagyok homofób, de ez kissé túlzás. Oké, nem erre költi minden pénzét, hanem spórol, akciókat vár, de ez akkor is nagyon erős rajongás a történetek iránt. Azt még oké, megértem, hogy a nővérem rajong ezekért, de a férjét, hogy nem zavarja ez és támogatja is?
2021. máj. 4. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Úgy tűnik, hogy a nővérjed férje veled ellentétben egy normális ember, aki nem csinál apró dolgokból drámát.
2021. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ezek miért meleg dolgok,te normális vagy?
2021. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért meleg dolgok, mert meleg történetekről van szó, benne értelemszerűen meleg párokról.
2021. máj. 4. 14:28
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
És?Én is szoktam ilyeneket olvasni,mi a baj ezzel?
2021. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

A férj még nyilván nagyon szerelmes. Majd pár év múlva fogja idegesíteni, ne aggódj.

Amúgy tényleg elég bizarr ez az érdeklődés a nővéred részéről. Megkérdezted már, mi motiválja?

2021. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert a növéred férje nem olyan begyepesedett, ostoba valaki, mint te, hanem normális ember!
2021. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tepfal ***** válasza:
83%
Azért, mert a férje nem homofób.
2021. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

ne haragudjatok, ha egy felnőtt ember ilyen szinten rajongó (témától függetlenül), az nem vall valami érett, egészséges személyiségre

Éretten gondolkodni nem egyenlő a begyepesedettséggel


kérdező, én a pártodon állok

2021. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tepfal ***** válasza:
100%
#8: alap esetben egyetértenek veled, tényleg probléma lehet, ha valaki ennyire rajong, viszont attól, hogy a kérdező többször is kiemelte a kérdésében, hogy meleg tartalmakról van szó, nekem nagyon az az érzésem, hogy ez zavarja, nem a gyűjtőgetés.
2021. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar. A férje sem homofób, nem nézi le a melegeket, azonban nem is szereti vagy rajong ezekért a történetkért, mégsem látszik rajta, hogy zavarná. Ezért emeltem ki, nem konkrétan azért, mert meleg történetekről van szó.
2021. máj. 4. 14:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!