Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem magam cikisen...

Csak én érzem magam cikisen alkalmazottként?

Figyelt kérdés

Pár napja bementem az első álom munkahelyemre, ahol körbevezetett a főnök. Megállt egy ponton, ahol a családfán bemutatotta a dolgozókat. És mikor kimondta "csúnyán mondva, dolgozók" (vagy vmi hasonló volt) én most vissza emlékezve elégé szégyenlem magam.


Belegondolva, h mi dolgozunk és körülöttön járkálnak a felettesek. Én is közéjük akarok kerülni, de előtte vagy 10 évig alkalmazoti munka vár rám.


Ti miért nem érzitek cikinek?

Konkrétan másnak dolgozunk, jóval kevesebb pénzért, mint amennyit a munkánk megérdemel.


2021. máj. 5. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ciki, de atmenetileg ez van. Valamibol ossze kell gyujteni a penzt a sajat cegre :)
2021. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Egy alkalmazott is lehet kiegyensúlyozott, boldog a munka területén. Nem kell főnöknek lenni. Lehet, hogy igazából nem is boldogok. Vársz 10 évet, hogy legyen lehetőséged a szemszögükből nézni a világot?
2021. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Én nagyon cikinek érzem. Ilyen teljesen életképtelen emberek vezetnek körbe, tanítgatnak be, sokszor rendesen sem tudnak beszélni, meg látszik rajtuk h eretlenek.
2021. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mielott gyereket vallalsz azelott is tedd majd fel magadnak ezt a kerdest: Miert csinalunk nekik rabszolgakat?

Cikinek tartjatok hogy dolgoztok azert mert tobbet er a munkatok mint amennyit kaptok erte?

Azt nem erzitek cikinek amikor megveszitek a markas ruhakat, az ilyen-olyan ekszereket, parfumoket meg xy felesleges dolgokat?

Olcson dolgoztatjak az embereket, ti pedig joizuen visszaadjatok a megkeresett penzt mindenfele szarokra amik ideiglenes par napon at tarto boldogsagot okoznak es meg csak fel sem tunik. Ezt nevezik sikeres agymosasnak.

2021. máj. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 hé hé. Nem mindenki. Nem tudhatod biztosra, h ki éppen hogy látja a helyzetett és mire költ.
2021. máj. 6. 06:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt érzem cikinek mikor a felettem állók teljesen suták.
2021. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiégtek a sok melótól 😆
2021. máj. 6. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:

"másnak dolgozunk, jóval kevesebb pénzért, mint amennyit a munkánk megérdemel"

Hát el kell menni vállalkozni. De ahhoz kell egy kis kurázsi is, meg kreativitás, meg kockázatvállalás, meg ilyenek. Na, ha ezek hiányoznak belőled, hát emiatt ér kevesebbet a heti ténykedésd.

2021. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!