Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek káros ez az oldal?

Szerintetek káros ez az oldal?

Figyelt kérdés

Néha feljövök és totál felb..za az agyamat pár ember kommentje főleg szexuális,párkapcsolat,ember kategóriában...komolyan néha rám jön egy ilyen ember undor.


Például feltettem egy intim kérdést a nőknek,és nem számítottam rá hogy ennyire lelketlen élőlények léteznek,komolyan nő undorom lett.


Párkapcsolatokban meg a tinik valami agyhalottként viselkednek,nem értenek semmit kamuból, azt sem tudják merre vannak arcal.


Még az legelviselhetőbb az ember kategória,mert itt legalább látok pár értelmes felvetést...itt nincs akkora nagy baj (ez a helyzet a többi kategóriában is).


Csak amióta feljárkálok ide azt veszem észre,hogy egyre jobban utálom az embereket. Ti hogy vagytok ezzel?


2021. máj. 6. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

"Például feltettem egy intim kérdést a nőknek,és nem számítottam rá hogy ennyire lelketlen élőlények léteznek,komolyan nő undorom lett."


Azért nem mindegy, hogy mi volt az a kérdés. Kaptam már olyan kérdést az arcomba, amitől lementem hídba, az meg nem értette hogy mi bajom van.

2021. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mert ide általában nem a legokosabb emberek jönnek. Biztos van olyan aki csak magányos és értelmes de a legtöbb nem csak magányos hanem hülye is. Sőt rosszindulatú. Akinek van bárkije az szerintem nincs itt egész nap. Esetleg néha, mint én.
2021. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A trollok, és az éretlenek miatt igen.
2021. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Pár topik nagyon káros. De én azokba bele se nézek már évek óta, és ahogy olvasom más topikba pl. itt néha nem is változott semmit.

Sokkal egészségesebb régebbi kárdéseket megkeresni, és azokra a választ, pl. 7-8 évvel ezelőttieket.

2021. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám magával az oldallal nem lenne bajom, de sajnos van pár illetékes, aki tesz róla, hogy néha hosszabb ideig ne jöjjek fel.
2021. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, az.. ha komolyan veszed. Én már csak trollkodni járok fel.
2021. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem, de ez a le-, fel pontozósdi igen. Minek kell más véleményét leszólni vagy az egekig dicsőíteni??? Ennyire nem tiszteljük a másikat? (Troll hsz-eket leszámítva, persze)
2021. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te választod meg h reagálsz egy helyzetre.
2021. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!