Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan mikor pénzt számolnak...

Sokan mikor pénzt számolnak miért forgatják be egy állásba az összes papírpénzt?

Figyelt kérdés
Nem a postán vagy más hivatalokban hanem rengeteg magánszemély csinálja, miért csinálják? Semmi értelme és 3szor annyi ideig tart a számolás, illetve nagyobb a hibalehetőség.
2021. máj. 7. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy rendezett legyen. A zoknijaidat is összepárosítod, pedig gyorsabb lenne csak úgy beb*szni a fiókba, nem? :D jó, lehet, hülye példa, de ennek is a rend a lényege.
2021. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl megzavar a számolásban, ha összevissza állnak a pénzek. De a könyveim se fejjel lefelé vannak a polcon, pedig úgy sem lenne semmi bajuk, és darabra is ugyanannyi lenne.
2021. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még számolás előtt szoktam beforgatni, és csak akkor számolok, amikor mindegyik egy irányba áll és egyik sem szamárfüles. :) Ha egyforma mintát látok rajtuk, úgy nekem könnyebb számolni. Ha egyszer az elejét, egyszer a hátulját látom, az kizökkent a ritmusból, elvonja a figyelmem és lassabban számolok, könnyebben tévesztek.
2021. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem tart 3x annyi ideig, másrészt nincs benne több hiba lehetőség sem.


Arról ne is beszéljünk, hogy azért az emberek 99%-a nem 100 milliós összegeket kell leszámoljon 10 ezresekből.

2021. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!