Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne olyan képességed,...

Ha lenne olyan képességed, hogy képes lennél teleportálni hogy élnéd az életed? Segítenél másokon vagy önös célok vezérelnének?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp úgy, hogy ne legyen köztudott.
2021. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Is-is, megtartanám az egyensúlyt. Ha valaki bajban lenne és tudnék segíteni akkor ott teremnék, de azért nem tenném fel arra az életem hogy Superwomant játsszak, olyan is lenne hogy csak a saját érdekemben teleportálgatnék, hogy megkönnyítsem az életem.

Pl akárhová elmehetnék dolgozni, akár a világ másik felén is dolgozhatnék úgy, hogy közben Magyarországon élek.

2021. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az xmen filmekből úgy tanultam, hogy az emberek vagy lenéznek, vagy utálnak, vagy esetleg kihasználnak, ha találnak bennem valami hasznosat, ha különbözök tőlük, szóval titokban intézném az önös érdekeimet. esetleg ha többen vagyunk, velük hajlandó lennék együttműködni.
2021. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Is-Is.

Így mindenki jól járna.

Mit is érne az életem ha senkin sem segíthetnék,legnagyöbb öröm ha valakinek tudsz segíteni.

2021. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Mondhatnám, hogy csak másoknak segítenék, de ez nagyon nem lenne igaz, tehát szerintem mind a kettő, viszon én nem akarnám, hogy mások tudjanak róla, mert kihasználnának meg minden
2021. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Titokban tartanám, mert nem szeretnék kísérleti alany lenni, valamint azt sem, hogy kihasználjanak/megpróbáljanak kihasználni és a hírnévnek sem örülnék.

Mindkettő, másokon is segítenék, de közben önös célokra is használnám. Nem csapnék fel főállású szuperhősnek, mert annak általában (filmekből kiindulva) nincsen túl jó vége.. Sokat kirándulnék, "bejárnám" a világot, és néha kicsit adrenalindúsabb szitukba is belekeverném magam. Semmi törvényszegés, csak kicsit feszegetném a határokat 😁

(ne tessék elítélni, törvénytisztelő polgár vagyok😅)

2021. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán csak szórakozásból is menő lehetne teleportálgatni, úgyhogy énis ugy vagyok, hogy én is önös érdekből szórakozásból is,meg még mások segítésére is használnám. :)
2021. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

hát?

akkor sokan mennének az óceán fenekére az első körben.

vagy 1km magasról potyognának a betonra.

ha meg mondjuk a fidesz vezérkarral tenném ezt az egyértelműen az ország érdeke lenne, tehát segítenék.

2021. máj. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Szétlopnék mindent
2021. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7. vagyok, van a Bűbájos Boszorkákban a Paige, egyik osztálytársam anno azt mondta, neki van a legjobb képessége, mert pl azt mondja, hogy "ventillátor", és ott terem nála egy ventillátor. :):) most nem azt a szót írtam oda, de amúgy stimmel, hogy az is v-vel kezdődik, amit ő mondott, és annak is átor a vége. :) Tehát, hogy amit az osztálytársam mondott. De amúgy azt hiszem, a Paige ő is csak konkrét tárgyakat tudott teleportálni valahonnan; tehát olyat nem , hogy teremjen ott a semmiből egy akármi. :):) De pl ha valamiről tudomása volt, hogy valami konkrét tárgy elveszett; akkor azt talán oda tudta teleportálni magához, vagy ha pl ott látott maga előtt egy könyvet, vagy egy kardot. De pl szóval olyan tárgyat, amiről nem tudott semmit, olyat azt hiszem,nem tudott; de tehát jó ez a képesség, meg saját magát is tudta teleportálni tehát, másokat is ha megfogta a kezét, vagy pl ölbe vett egy cicát, meg még tárgyakat is.
2021. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!