Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok azon gondolkod...

Ti is szoktatok azon gondolkodni milyen jo lenne ha kepesek lennetek teleportalni magatokat barhova?

Figyelt kérdés
pl most legyek amerikaban s ott teremnek, aztan mikor akarom megint itt. am en sztem a boltba is igy jarnek legyek ott. mikor bevasaroltam meg legyek itthon egy pillanat alatt:D

2017. febr. 3. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen például munkából vagy iskolából hazajárni jóval kevesebb időt venne igénybe, nekem ideális lenne, mert 2-3 órára vagyok a sulimtól -.- nagyon jó, hogy 14-kor végzek pl és 17-re hazaérek vagy ilyesmi. És utána még tanulnom is kell, azt a 3 órát simán használhatnám arra :D
2017. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Nekem akkor jut eszembe, amikor épp utaznom kell és vagy képtelenül hosszú az út (tizen x óra) vagy egy rakás bűzlő, ordibáló idiótával leszek összezárva 3 órán át a távolsági buszon...mennyivel gyorsabb, olcsóbb, kellemesebb lenne így :D
2017. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
Szoktam ilyeneken agyalni és nagyon szuper lenne az biztos. :D
2017. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Loool.. :D

Mert ti nem tudtok teleportálni?

Azt hittem ez full alap képesség, de úgy tűnik én vagyok az egyetlen.

2017. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blade Bone ***** válasza:
:D
2017. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!