Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy csináljam hogy ne kötődje...

Hogy csináljam hogy ne kötődjek annyira az emberekhez?

Figyelt kérdés

Ha valakit megszeretek akkor annyira de annyira szeretem hogy mindenkit félreteszek, és csak vele vagyok stb. (szimplán baráti kapcsolazban)

De annyira megszeretem hogy amikor elhagynak akkor nagyon durvan faj.



2021. máj. 7. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen vagyok. Részben jó, részben nem😕😕
2021. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Fogalmam sincs, miért akarna bárkiis a szeretet érzése ellen tiltakozni. Magaddal szúrnál ki. Okés, érthető, ha úgy vagy vele,hogy ez ponthogy sebezhetővé is tesz; de most hát na. Nemtom, te pl miben hiszel, de énszerintem megtapasztalni dolgokat születttünk erre a bolygóra, szóval hát teneked is ez most egy ilyen megtapasztalás. (Igen amúgy, a nemjó dolgokra is kíváncsiak voltunk.) De amúgy szerintem tehát tenálad ez a kötődés-dolog ez még talán nem annyira rossz. De amúgy elhidegítheted magad , de szerintem fölösleges.
2021. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nehezen tudok olyat találni, akivel ez kölcsönös lenne :(
2021. máj. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!