Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elégedett vagy a jelenlegi...

Elégedett vagy a jelenlegi életeddel?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor min változtatnál?
máj. 21. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szo-szo. Munka kellene, több pénz, barátok.
máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Én személy szerint véget vetnék neki, csak fosok a fájdalom miatt.
máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, hogy lehetne rosszabb is, így azt mondom, hogy épp elég.
máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Egyik nap végeznék magammal másik nap nem.


Van amikor próbálkozok mindennel 1 hónapig...de amikor újra és újra nem jön össze semmi ismét oda jutok

máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyjából igen. Néhány hiányérzetem van és nincs a Gyakorin hangoztatott egzisztenciám egyáltalán... Viszont óriási problémák lehetetlen szintű megoldásával nagyon mélyről küzdöttem fel az életutamat, boldogan élek párommal, és igazából szinte minden szerény vágyamat elértem. Én azt hiszem, hogy csak utóbbiak számítanak igazán és ezekért boldog lehetek. :3 Persze például gondolkodok új szakmán és esélyes lenne majd új munka, de Isten malmai lassan őrölnek. :-)


35/F

máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindenen, csak nem lehet
máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a magány miatt.

0-24 ben 365 napon át/év a munka/gyerek van. Se rokonom se családom se barátaim, se egy hétvégém, se életem nincs.

Max annyit lehetne változtatni ha nem dolgoznék lenne szabadidőm mig ovi/suli van tehát du 16 ig kb. Es akkor tudnék ismerkedni találkozni. Csak nem élnék meg.

máj. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézem magam külső szemmel, a kerítés túloldaláról, akkor igen. Van korrekt állásom, kertes házam, amit ki is fizettem. Az asszony szeret, kíván is, és még csinos is maradt a két szülés után, erre sincs panasz. Vannak barátaim is, jól megvagyok.


Ezzel együtt piszokul tudom utálni a hétköznapokat néha. A gyerekek kicsit problémásak, és állandó konfliktus az élet, megesznek.

máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van olyan, ami lehetne jobb is, de alapvetően elégedett vagyok
máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok elégedett, utálom a jelenlegi életem. Egy éve romlott el minden, azóta csak a bajok jönnek. Ami javítana az állapoton az a környezetváltozás lenne, de erre jelenleg nincs lehetőségem.
máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!