Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan emberrel, aki csak az oltásról tud beszélni?

Figyelt kérdés
Már egyszer volt nézeteltérésünk emiatt, de úgy voltam vele, csak megértette. Viszont azóta is folytatja. Mindig az a téma, hogy ki nem oltotta be magát, hol covidos az egész család, ki halt bele a vírusba. Facebookon az összes kormányinfós kép alatt veszekszik azokkal kommentben, akik nem oltatták be magukat. Én ezt már nem bírom elviselni. Nem érdekel ez a téma állandóan, csak nem akarom megbántani, mert lassan 60 éves.
2021. máj. 8. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Várj 2 hónapot és lefut a dolog!
2021. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy törlöd őt? Vagy minimum leállítod a követését?
2021. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy időre felfüggeszteném vele a kommunikációt. Az interneten pedig leállítanám a követését.
2021. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

egyszer már szóltál neki e miatt.

viszont a leírtak alapján az eq ja jelentősen átlag alatti, így én elgondolkoznék rajta a helyedben, mi szükségem van 1 energia vámpírra az életemben?

2021. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
1: szerintem szeptembertől robban csak be igazán, legalábbis a politikai hiszti. Én ezzel úgy vagyok, hogy június 3-án kapom a II. Pfizeremet, utána letelik a mittudoménhány hét(asszem 2), addig nem megyek nagyon sehova, ezt már kibírom itthon, Netflix-szel és HBO Go-val, aztán legkésőbb júliustól belevetem magam a nyárba. (Irigykedem páromékra, akik a szüleivel minden hétvégén féktelen grill,- és kemencepartikat tartanak, amikből én rendre, egytől-egyig kimaradok...)
2021. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni ha ennyire zavar.Én sem bírom mikor ez a téma állandóan.Nagyon fárasztó tud lenni.Állítsd le a követését és akkor nem látod miket írkál össze vissza.Sokan úgy viselkednek mintha ebből diplomáztak volna de legalábbis mintha az Oxfordi Egyetemen végeztek volna
2021. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülni
2021. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Leállítottam most a követését! Akárhányszor beléptem facebookra, mindig az ő kommentjeit dobta fel először. Már frászt kapok tőle, hogy mindenkinek irogat, hogy "majd nem ezt fogod mondani ha lélegeztetőre kerülsz", "be kell adatni az oltást", "de jó, hogy ebben az országban ennyi hozzáértő van" stb.

Mondjuk hamarabb is eszembe juthatott volna a követés leállítása, csak nem vagyok egy facebook zseni.

Mentek a zöldek!

2021. máj. 8. 10:05
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Jól tetted.Én be sem léptem már kb fél éve mert 1.nem érdekel az egész oldal,2.aki akar velem beszélni azt hívom vagy ő hív engem illetve van Viber is a világon és úgy ingyenes,3.mióta van ez a korona dolog biztos ezzel van tele az egész oldal és nem vagyok kíváncsi erre,4.ez a legundorítóbb mikor a lélegeztetővel jönnek👋👋5.Ignorálni aki ilyen

#6

2021. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9: Tényleg rémes ami a facebookon megy. De mondjuk az összes internetes felületen ez megy. Annyira unalmas már. :( Tegnap a munkahelyre jött egy régi ismerős. Neki is az első kérdése: Beoltattad magad?

Mintha ezen kìvül más téma nem létezne. Én senkinek sem mondom, sehova sem irkálom azt sem hogy beoltottam magam, azt sem hogy nem.

Borzalmas amit már egyes emberek művelnek ebben a témában. :(

2021. máj. 8. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!