Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

28 éves nő, egyedül lakok, saját ház, saját autó


Viszont családjával nem beszél,( bár egyes okokból viszonylag érthető) nincsenek barátai, a vőlegényével is szakított, mert nem akart utána menni külföldre. Nem mosolyog( tényleg semmin) nem nagyon kommunikál csak dolgozik meg van otthon és iszik, vagdossa magát mivel csomó heg van a karján.

Nincs facebookon sem. Elvan magának. Beszélget ha úgy van.


Miért kell besavanyodni egyeseknek? Mire jó ez?


Egy ( szerintem) csinos, okos, lányról van szó de mentálisan vannak vele gondok.



Ti foglalkoznátok egy ilyen nővel?



2021. máj. 8. 17:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Lennék a pasija.
2021. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Te jó isten.. ilyen élete van, és csodálkozol, hogy "besavanyodott"? Teljesen egyedül van szerencsétlen, mitől legyen jókedve?
2021. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Biztos hogy nem. Az hogy iszik már kizáró ok nálam. Egy alkoholista férfi sem túl szép látvány de egy alkesz nő... Borzasztó. Nincs küldetéstudatom, nem akarok megmenteni senkit saját magától.
2021. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#1 miért lennél?


#2 nem csodálkozok de maga is tehet róla


#3 van benne valami

2021. máj. 8. 18:09
 5/25 A kérdező kommentje:

Milyen élete?


Van saját háza meg autója. Nagyon sok embernek nincs csak babaváróval ő meg egyedül vette férj nélkül, akkor valamilyen szinten csak nem szar

2021. máj. 8. 18:10
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Könnyű mondani, hogy maga is tehet róla. Ez egy spirál, ami lehúzza az embert. Tudom, mert nekem is lassan senkim nincs, és borzasztóan rossz. Nála nem tudom mi a baj, nekem meghaltak a rokonaim, barátaim. Nem kívánom senkinek.
2021. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem...

Sajnos először neki kellene először változtatni magán, rendbe tennie magát ahhoz, hogy egy kapcsolata lehessen.

Egyébként vagy az lenne, hogy a elhuzodik a kapcsolattól, vagy ráakaszkodik a másikra, tőle várja majd azt, hogy lelkileg egyensulyba hozza őt.

Az más, ha más módon megismerném, és megkedvelném, de direkt igy ismerkedni nem szivesen tenném...

2021. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#6 igen van mikor minden összejön és szar. De pl.igen konkrétan tudom h élnek a rokonok de sok pénzzel tartoznak a lány felé ezért nem beszél velük. Oké csúnya dolog, de én nem adnék pénzt anyáméknak ha nem adják vissza és ennyi, attól még elmegyek karácsonykor meg stb, mert akkor is család.
2021. máj. 8. 18:16
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem nem könnyű mondani. Csak ez a tipikus " mártír " dolog szerintem. A vagdosódás is csak figyelfelhívás vagy mi. Ezer meg egy dolog van amit én másképp csinálnék és nem elhagynám magam és várnám a nem tudom mit.


Nem lenne egyedül ha nem akarna. Van ilyen mentális betegség is nem?

2021. máj. 8. 18:17
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi baja van mentálisan, de biztos a gyerekkorával sem oké minden, onnan ered minden ilyesmi. Plusz a jelenlegi helyzete, nyilván ha vagdossa magát, akkor azt nem kicsattanó boldogsága miatt teszi. Biztos hogy nem akar egyedül lenni, csak lehet, hogy senki nem fogadja el a gondjai miatt, és emiatt maradt egyedül.
2021. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!