Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálják a romák?

Ezt miért csinálják a romák?

Figyelt kérdés

Többször is azt vettem észre,hogy néznek hosszú ideig.Ez nem olyan nézés mit mikor,a veled szembe jövő embere veszel rá egy pillantást,nem ez másabb egy kicsit.En ilyenkor nem húzom össze magam és fel veszem velük a szem kontaktus! Gondoltam leíróm,mert nem árt és lehet megspóroltam vele egy kérdést,ne nézetek annyira be sz@rínak ,hogy felek a cigányoktól amúgy tartók tőlük..de amíg nem fenyegetnek,kiabálnak addig nincsen semmi gondom velük :)


És mér nem csinálnak semmit se?? Miért nem támadnak meg?nem mintha akarnám csak érdekel 😅💁‍♂️.


Én nem vagyok rasszista!

Vannak cigány ismerőseim akikkel elég jól,elbeszélgetek nem haverok mert annyira nem jó a kapcsolatunk. de ha találkozunk akjor szoktunk -beszélgetni Meg a sulimba az egyik tanár is roma és nagyon segítőkész és tanult.de meg van a véleményem azon rétegről akik úgy viselkednek úgy ahogy...😒


Én 17 éves fiú vagyok és ilyen 40es férfiakról van szó tudom fura így leírva de látszik rajtuk,ilyen rossz indulatú benyomást keltenek.ha meg az én korombeliekről lenne szó akkor se lenne helyes,ildomos dolog ennyi ideig nézni valakit főleg ahogy ők tudnak.de nem is nézek ki olyan gyengének..erős test alkatom van 75 kg vagyok 42% izom van rajtam és 20-22% kb lehet kevesebb zsír% vagy hogy hívják ja és kb 172cm magas vagyok de módjuk divatos és márkás ruhákba járok meg van egy órám is ami nem is olyan draga,de nem olcsó.d

ez sem ok arra hogy így nezenek..de most ezt lehet nem érzitek át de ez komoly és tenyleg nem hülyültem meg nem ment agyamra a covid,nincsen semmilyen fóbiám se🤭😅. Szóval ja akiknek van valami elmélete és nem trolkodni akar írja már le,kíváncsi vagyok ilyenkor mi jatszódik le a fejükbe.



2021. máj. 9. 03:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy remélem,nem fogják jelenteni a kérdésem és majd törölni
2021. máj. 9. 03:20
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Én 22 vagyok most, gyakran járok lomtalanításokba biciklivel (nem vagyok cigány), de egyszer sem kötöttek még belém. Régebben még általános iskolás koromban volt többször is hogy összevertek csoportosan, a cuccaimat a fára feldobálták, az utcán pedig már messziről néztem őket hogy "ó bammeg el kell menjek mellettük" olyankor az történt hogy rájuk néztem és egyből "Mit bámulsz?" azt már jöttek is oda megverni. Egyszer az egyikük úgy oldalba rúgott hogy eltört az alsó oldalbordám.


Különben lomtalanításban jó fejek, meg alapból sincs bajom velük, elvégre akik anno megvertek az alapján nem minősíthetem a többi cigányt. Piacon például nagyon jó beszélgető partnerek.


A kérdésre válaszolva ilyenkor azért szemeznek veled mert méregetnek hogy beléd kössenek-e vagy sem, vagy ha nagyon furcsa vagy nekik gyanakodnak, esetleg van köztük aki cuccot árul és méreget hogy te vevő vagy-e (engem egyszer megtalált egy ilyen "eladó" addig méregetett, majd amikor mondtam hogy nem élek ilyesmivel elfutott).

De az is lehet hogy csak megzavartad őket valamiben, velem volt már hogy ugyan így összebámultunk, aztán miután tovább mentem és visszanéztem a falat pisálta le, közben forgolódott hogy jön-e a közteres.


Esküszöm ha nem lennének ki kéne őket találni. :D

2021. máj. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Sokáig tart, amíg leesik nekik a látvány.

Idő kell, míg feldolgozza a proci.

Nem egy géniusz társaság a többség, na.

2021. máj. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%

"És mér nem csinálnak semmit se?? Miért nem támadnak meg?"


Miért talán azt szeretnéd, hogy neked menjenek te szerencsétlen?

2021. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Mint a macskák.Ellenek és követelik a kaját.
2021. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2# csak azért mert érdekel,hogy mit miért csinálnak?
2021. máj. 9. 10:21
 7/10 A kérdező kommentje:
3# lehet benne valami de nem értem miért jó nekik,hogy bele kössenek másba..
2021. máj. 9. 10:22
 8/10 A kérdező kommentje:
5# írtam, hogy nem szeretnem,hogy belém kosenek
2021. máj. 9. 10:23
 9/10 A kérdező kommentje:
6# nem mindegyik ilyen ;)
2021. máj. 9. 10:25
 10/10 A kérdező kommentje:
4# azért a romák közöt is van kelően intelligens emberek.Csk a legtöbb nem arra használja az eszét amier kéne.
2021. máj. 9. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!