Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért sértődnek meg,...

A lányok miért sértődnek meg, ha ler.b@ncozzák őket?

Figyelt kérdés
Ha úgy öltözködnek, mint egy r.b@nc - tisztelet a kivételnek - és mindenük kint van, ráadásul csak a gazdag pasikkal állnak szóba, ne csodálkozzanak, ha ezzel a jelzővel illetik őket.

2021. máj. 9. 18:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%

Ezért rettegek, hogy fiam születik. Amikor ezektől a férgektől olvasok kérdéseket, nőgyűlölő szarokat. Anyám is teljesen normálisan nevelt minket mégis egy lusta, empátia nélküli here lett az öcsém, aki simán elnézi, hogy anyám végez minden fos munkát a ház körül, közben ő bagózik a kertben, anya meg jó lesz cselédnek meg atm automatának. Közben ő is szidja a nőket a haverjaival, de arra képtelen, hogy egy k-rva tányért elmosogasson maga után.

És ez a sok here kényelmesen büfögi ki a nőgyűlölő szasrágait, miközben elképesztő kényelemben élnek és nők szolgálják ki őket.

2021. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
21%

Egyébként szabad megkérdezni, hogy honnan veszi ez a sok öntudatos hozzászóló, hogy a kérdező nőgyűlölő?

A nőgyűlölet pont azt jeleni, hogy kollektíven utál és diszkriminál valaki minden nőt, a kérdező pedig még a kérdésében is megjegyzi, hogy "tisztelet a kivételnek", azaz nem egyetemesen érti a kérdést minden nőre. Ezért nem gondolom, hogy nőgyűlöletről van itt szó. Én nő vagyok, és el kell ismerni, hogy igenis vannak azok a tipikus "nők", akik szinte egy szál semmiben buliznak meg flangálnak az utcán, meghivatják magukat mindenre, az átlag pasikkal szóba sem állnak, csak a gazdag férfiakkal mennek el randizni. A tipikus aranyásók, akiket nő létemre én sem tudnék más szóval illetni, mint r_banc.

Az ilyen típusú lányok pedig azért sértődnek meg, ha ezzel szembesítik őket, mert egyszerűen nincsenek ahhoz hozzászokva, hogy valaki ezt a képükbe mondja.

2021. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
22. végre egy értelmes hozzászóló... Nem r_bancoztam le az összes nőt, csak akik megérdemlik és rászolgálnak erre a jelzőre.
2021. máj. 10. 15:15
 24/32 anonim ***** válasza:
85%
Tehát mindenki, aki mással szexel, de veled nem. Én ezért szeretem a r1banc jelzőt. Biztosít, hogy azokat a pasikat nézem levegőnek, akik ennyit is érnek.
2021. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
85%

Akik szerinte megérdemlik. LOL

Kis igazságosztó? Vagy maga Isten? 😂


Na akkor én meg azt mondom, hogy megérdemelten tartasz ott ahol. Nyugodtan r.bancozhatod a nőket, leélheted szépen az egész életed magányosan acsarkodva a kisszobából. Neked ennél sose lesz jobb.

2021. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Hiába pattogtok, csak fáj nektek az igazság. A mai lányok többsége csak a pénzes, kigyúrt bunkó pasikra bukik, mindenkivel összefekszik, aztán csodálkozik, ha a pasi megcsalja és megalázza. De ti mégis vele maradtok, mert ez kell nektek, van az a pénz, amiért eltűritek.
2021. máj. 10. 19:16
 27/32 A kérdező kommentje:
Luxuskocsi, fél millás fizu minimum, kigyúrt test, iPhone. Ezek a kedvenc “tulajdonságaitok” egy pasiban😂 Nem számít hogy egy bunkó seggfej, a lényeg hogy legyetek eltartva és legyen BMW a seggetek alatt.
2021. máj. 10. 19:22
 28/32 anonim ***** válasza:
87%
Imádom a gyakorit. Most megtudtam, hogy a barátom pénzes kigyúrt bunkó, meg csal, megaláz. Eddig jól titkolta, de ha te mondod, biztos úgy van. Mesélnél még róla?
2021. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
82%

Az egyetlen aki pattog az te vagy 😂 Látom senkinek se kellesz, a helyedben nem reklámoznám a nyomoromat 😂


Fél millás fizura ki veri a nyálát? (Mondjuk én külföldön élek, talán ezért nem értem miért olyan nagy szám ez.)

Az Iphone annyira szánalmas hogy kommentálni se érdemes. Mégis mi haszna egy nőnek abból hogy a majomnak iphoneja van, egyszer magyarázná el valaki 😃

A kocsim a sajátom, a pasimnak is a sajátja.

Egyéb?

Az a baj hogy te akkor se kellenél senkinek ha jól nézn€l ki és lenne iphone-od meg kocsid, és ezt akarod leverni minden nőn.

Az fáj hogy a nők többsége dolgozik, és nincs szüksége barmokra és főleg nem tűrnek el semmit mert nem erről szól egy kapcsolat (amiről neked fogalmad sincs, mert sosem volt.)

Szánlak.

2021. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
62%
Ha elakarnám tartatni magam,ennél magasabbra raknám a mércét.Párkapcsolati problémák mindenhol vannak.A fél milliós fizetés van mikor meg van,van mikor kevesebb,iphonja is van,de utálja,ki is van gyúrva,de vékonyan is erős volt.A lényeg,hogy okos,meg tud rendesen dugni,és nem hisztériázik,mint egy óvodás.
2021. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!