Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fordulhat ilyen elő a...

Hogyan fordulhat ilyen elő a gondolatonban??

Figyelt kérdés
Már sokszor gondolkoztam ,hogy leírom ,de még mindig nem fogalmazott meg jól a kérdés a fejemben !!! előfordulhat olyan ,hogy egy ember nem fél semmitől vagy mi kell oda hogy például én éjjel elinduljak bringázni erdőbe vagy például kimennék én a közeli játszotérre ,de nem merek pedig irgalmatlan nagy sulyokkal edztem megmozdítottam és most is és pedig nagyon komoly tortúrákon keresztül mentem elképzelhető hogy csak a tudatomba létezik a félelem már mint on of gomb létezik fény be ki tehát valamit megtudtunk az emlék tudat hogy megtudtuk milyen a magas tesztoszteron szint és az már megmarad a fejbe kihat a viselkedésre !!!Létezhet olyan ,hogy komplett elborulaz elme és kikapcsol és szabadon futok szabad akaratom van hisz nekem lehet ezt azt jaj igen börtön jár érte ! azért írom ezt mert én 29 éves férfi vagyok sok mindenen keresztül mentem és sok megválaszolatlan kérdés kering a fejembe amire jó lenne megoldást találni amit nem szeretném ha titok lenne mert amit más tud az nem titok ::: !!! Most is van kijárási tilalom ennek ellenére elmennék messzire és hidegen hagy engem nem érzem átt a félelmet mint ha testen kívül lennék lehet ilyen vagy valakivel előfordult ilyen eset???? Valaki járt a pokolban ahol a gyilkosok független attól ki hisz benne a legtöbb ember őrültnek bélyegzi az ilyen illetőt illetve a olyan dolgok az elmélyére mentek amiket anélkül áttélte hogy megtette volna és ezáltal hisz ennyi erővel akkor valaki nyugodtan céljai érdekében bármilyen dolgot megtehet pénzt akar szerezni akkor megfenyegeti a bankokat hogy adjanak neki pénzt mert különben robbant! mai fiatalok nem értik meg és sok ember sem szakember azonnal megilyed és megpecsétüli valakit hogy skizofrén őrült !!! pedig én ezeket komolyan gondolom miért van bennem a félelem mikor volt olyan állapot hatás rajtam hogy kiment és az eufória ami elöntött pedig nem nyultam kábítoszerhez akkor mi lehetett velem ez???? Miért pont velem ??? lehet valami küldetésem a földön??? vagy valami probléma lehet az elmémmel !! valahogy azt érzem kellene nekem egy tárgy amit megkaparintok egy valami olyan dolog amit ki kel érdemelni akár valami amit egy másik világban ahol torz arcokat láttam és nyomor volt ott is megvan amit áthoztam máshonnan és tapad a felületre! vagy valami vér kellene hozzájutnom hogy ne csak gondolatomban legyenek benne a dolgok hanem hogy meg is tudjam őket valósítani !! Igen így érzek !! Kérem értelmes válaszokat várok!!!
2021. máj. 10. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Andriska?
2021. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Mi volt ez a pusztító alpáriság!? Hogy fordulhatott ez elő...!?"


/Puzsér Róbert/

2021. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehetnének jo válaszok !
2021. máj. 10. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Lehetnének jó kérdések...
2021. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elég összetwet kérdés ez !
2021. máj. 10. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyszer biztos.
2021. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!