Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem látják...

Az emberek miért nem látják azt hogy ezekkel a vakcinákkal kísérleteznek az emberekkel?

Figyelt kérdés
Ha ilyen súlyos diszkriminációkat csinálnak és folyamatosan a médián keresztül is reklámozzák az oltást akkor ha ennyire erőltetnek valamit azzal valami nem oké. Alaptalan és értelmetlen amit csinálnak és már az egészségügyben is diszkriminálják az embereket. Csak azoknak vállalnak szolgáltatást egészségügyi szolgáltatást akiknek van kártyájuk akiknek meg nicns azoknak előbb ki kell fizetni a 17 ezer forintos covid pcr tesztet. Az tökmindegy ugyanis én nemrégen estem át a víruson és 10 ezret kiadtam egy antitest gyorstesztre és én még védettnek számítok viszont védettségi kártyát nem kapok mert a tisztelt háziorvosom el-basz..ta és nem zárta le. Tehát én biztosan nem oltatom be magam de mi értelme van ezeknek a diszkriminációs intézkedéseknek? Miért akarja a kormány hogy minden egyes ember egészségtől függetlenül oltható nem oltható ez nem számít de minden egyes emebr oltassa be magát. Ennek mi értelme? Mit akarnak elérni? MErt Szlávik is nemrégen bevalotta hogy kísérleteznek az emberekkel.
2021. máj. 10. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Mert nem fektetnek energiát a gondolkozásba, hanem a készen kapott, média által szájukba tett véleményt fújják tovább.


Az energiabefektetés, a kritikus -és önálló gondolkozás égetően hiányzik a társadalmunkból.

2021. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Már nagyon fárasztók ezek a covid kérdések...
2021. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es én ezt tudom. De mivel nekem fülműtétem lenne férfi létemre 28 évesen és soha nem vettem igénybe az elmúlt 6 évben egészségügyi szolgáltatásokat de fizetem mai napig a tb-t és most lenne májusban fülműtétem erre nem mehetek mert hogy nincs védettségi kártyám vagy fizetnem kéne érte hogy mehessek.
2021. máj. 10. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Hát akkor oltasd be magad, ha nincs 17 ezer Ft-od az egészségedre, ennyi. Az oltás jobban véd, mint egy egyszeri fertőzés, sokan vannak, akik már többször ártestek COVID-fertőzésen.
2021. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Az elölt vírussal való oltás, az nem emberkísérlet, mert azzal évtizedek óta oltanak. Az Mrns oltás, viszont, abszolút emberkísérlet.
2021. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Azt akarják elérni, hogy minél többen oltassák be magukat önkéntesen. Ezért, ahogyan csak tudják passzívan rákényszerítik az embereket. De szerintem pár hónap, és vége lesz ennek a covid bohóckodásnak.
2021. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként, az lenne korrekt ha ingyenes lenne a teszt ha pl. valakinek korházi ellátás miatt kell.
2021. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
4-esnek: Én nem akarok emberi kísérletek közé tartozni szóval én nem oltatom be magam. Kinek higgyen az ember? A politikusoknak vagy a orvosi szakértőknek akik még nem adták el magukat? Minden orvos szakértő de már Szlávik is aki az oltás mellett is áll vagy állt azt mondta hogy egy vakcinát minimum 2 évig tesztelik aztán teszik piacra. Ez a legkisebb idő ez a 2 év. Ezek a vakcinák viszont kevesebb mint 1 év alatt kerültek piacra tehát értelemszerűen azért szól emberkísérletről.
2021. máj. 10. 21:48
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

Logikusan végiggondolva ha tényleg kísérleteznének, akkor az első adagot szegényebb latinamerikai/afrikai országoknak adták volna "jószívűségből".

De ha olvasol híreket akkor látod, hogy pont, hogy őket diszkriminálják; az ilyen országok nehezebben jutnak hozzá a vakcinákhoz (pláne a Pfizerhez), és tisztességtelen, már-már etikátlan feltételekhez kötik az odaadásukat.

Jópár ilyen kétes gyógyszerészeti kísérletet hajtottak végre pláne a múltban, de a többség - sajnos vagy sem - NEM fehér embereken, és pláne nem nyugatiakon történt.

Szóval adott, hogy ha ez tényleg valami össznépi kísérlet lenne, akkor most a Nyugat lenne lemaradva az oltakozásban, míg 3rd world országokban oltatnának mindenkit, ha kell, ha nem. De pont a fordítottja igaz. Minél gazdagabb és fejlettebb egy ország, annál gördülékenyebben megy az oltakozás. Már hogy lenne értelme annak, hogy pont ezeket a területeket akarják lepusztitani?


Szóval megnyugodhatsz; regisztrálj oltásra és hamarabb meglesz a műtéted.

Ha meg önfejű akarsz lenni, és azt mondod, hogy szarsz nem csak az embertársaidra akikkel nap mint nap találkozol, hanem az egészségügyi dolgozókra is, akik a legjobban megszívták ebben az évben a covidot, akkor tűrd a következményeit.

2021. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én biztos nem regisztrálok és még ezeknek következménye. Az emberek többsége nem oltatja be magát és sokan nem bírják már tűrni ezeket a diszkriminációs intézkedéseket. A védettségi kártya hivatalosan azért van hogy nyilvántartásba tegyék azokat akik beoltották magukat. Viszont nem azért van hogy ezzel mehet az egyik meg igénybe vehet akármit a másik meg nem. Ha két ember megy az utcán az egyiknek van a másiknak nincs vagy a konditeremben vagy a buszon mivel én járhatok konditerembe mert van versenyengedélyem. Ott is együtt van oltott és oltatlan. Tehát ez hogy mindent a kártyához kötnek semmi másról nem szól csak hogy vegye fel az ember az oltást oltassa be magát mert különben nem élhet. Csakhogy mivel ez már zsarolás ezért és köztudott hogy amit erőltetnek az emberekkel már már zsarolással az nem a nép egészségéért van ez ezer százalék. Ezért nem tartom biztonságosnak egyik vakcinát sem.
2021. máj. 10. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!