Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog, hogy még az...

Normális dolog, hogy még az ismerkedési lehetőségeim is erősen behatárolja az, hogy nem kívánom magam beoltatni?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, hogy találkozás előtt megkérdezte a másik fél, hogy hogy állok az oltással, majd miután kiderült, hogy én személy szerint nem kérek belőle, odébbállt.

2021. máj. 11. 16:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Másképp gondolkodtok, más téren is van ilyen, párkapcsolatban fontos, hogy ne legyenek kibékíthetetlen ellentétek. Ha számára ez ilyen eltérés, fogadd el, és keress mást, akinek nem probléma. Ez is olyan, mint hogy van olyan nemdohányzó, aki tudja tolerálni a párjának a dohányzást, és van olyan, aki nem.
2021. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén? Szerintem fogd fel pozitívan. Látok olyanokat, hogy x év után derül ki hogy a két fél tök másképp áll az orvostudományhoz, emberi egészséghez... sokkal kellemetlenebb tud lenni.
2021. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Igen, szerintem teljesen normális.
2021. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Az ő szempontjukból az, én is így döntenék. Egyrészt magasabb kockázatot jelentesz (nincs teljes védettség), másrészt valami gond van veled fejben is: vagy leszarsz másokat, ami nem jó előjel párkapcsolatban, vagy paranoiás elmebeteg vagy.
2021. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
Ha férfi vagy, akkor azért jogos, mert a nők szeretik a biztonságot nyújtani képes, megfontolt férfiakat. Ha nő vagy, akkor azért, mert bizonyos IQ felett a legtöbb férfi nincs oda az áltudományos, ezoterikus hülyeségben hívő nőkért, általaban már az ártalmatlan butaságokat, mint a horoszkóp sem tolerálják.
2021. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

én sem szívesen ismerkednék. nem amiatt, mert aki nem oltatja magát, az nem lehet egyéb vonatkozásban értékes ember, hanem amiatt, mert terjesztheted a betegséget, és megfertőzhetsz engem, vagy a szeretteimet, potenciális veszélyforrást jelentenél.

nem állítom, hogy ha amúgy kijönnék egy nem-beoltottal, akkor emiatt ejteném, de nem számítana jó pontnak

2021. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem teszik kötelezővé az oltást, ha aki nem oltatja be magát az - idézem - "paranoiás elmebeteg"?
2021. máj. 11. 16:57
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
#7 mert már előre fáj a fejük a paranoiás elmebetegek hisztijétől. Igy inkább hagyják, hogy a buták kontraszelektálják magukat a társadalomból.
2021. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

Miért ne lenne normális? Az, hogy hogyan velekedsz bizonyos dolgokról, az a személyiséged része. Én sem tudok elképzelnibolyan párt, aki mondjuk nem hisz a modern orvostudományban, ellenben a homeopátiában vagy a természetgyógyázatban igen.

Nekem fontos, hogy a párommal hasonló legyen a világszemléletünk.

2021. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
Ezek a válaszok basszus. :D Ja most már akkor hiába szimpi a másik fél, ha nem oltatja be magát, vissza kell utasítani. Mindegy, hogy lehet vele élnéd le az életed.. Mert ez is benne van a pakliban. De nem.. Nem oltat, ne is ismerkedjen! Fuuuu. Kemény ami megy!
2021. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!