Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb szemszín?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 22:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a legszebb pont az, amelyik a legátlagosabb. A barna :) főleg a sötét barna! Nekem ilyen sötétkékes szürkés szemem van, nem mondom, hogy csúnya, de ha lehetne szemszínt változtatni, akkor már tuti sötétbarna szemeim lennének :D
2021. máj. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%

Kék.


Amúgy a kék szem kedvelésének a kék szemű férfiaknál kicsit evolúciós oka van. Mivel recesszíven öröklődik, 2 kék szemű embernek csak kék szemű gyereke lehet. :)

2021. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%
Heterokrómiaaaa
2021. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém szürke vagy kékes árnyalattal, de az aranybarna jön be.

Nem tudom miért, olyan "vad" és lágy is egyben.

12 apum és anyum is kék szemű. de a 2 tesómé inkább zöld mintsem kék.

2021. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Régebben a kéket mondtam volna. A plátói rajongott szerelmem szeme is kék volt és az enyém is kék. Nagymamám azt mondta, hogy Erdélyben a barna hajú, kék szemű nőkre azt mondják, hogy világszépe. De ezt csak azért mondta, mert ő nagyon szép nő volt és így dícsérték meg, amikor a vőlegénye bemutatta az erdélyi rokonoknak. Én mindenesetre nagyon büszke voltam, hogy az én szemem is kék és valamennyire örököltem is mamám szépségét.

Ha valaki valaha valamit meg akart rajtam dícsérni, mindig a szememet mondta. Hogy olyan színű, mint a tenger.

Aztán lett egy párom, aki a barna szemű nőkért rajongott. 4 év után derült ki, hogy azt se tudja, hogy kék a szemem.

Azóta nem vagyok büszke a szemem színére és másokon se tetszik. Olyan vizenyősnek, hidegnek látom. Sokkal jobban tetszik, ha valakinek meleg barna szeme van. Szerencsére a lányomnak barna szeme lett.

2021. jún. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
95%

Szomorú történet.

Alapban hűvös szem a kék főleg ha ég kék, de az aztán csodaszép egy szép és nyugodt arcon.


A párodat meg elvakitotta a szerelem ha 4 évébe telt rájönnie, hogy a szempár ami nézte nem az "esete"....

De ezzel, hol a probléma? (Persze értem, de ez azért elgondolkodtató, most nap mint nap legalább 1x vele kellett néznie...)


S emiatt a "sétődés" miatt nem tetszik amid van?

2021. jún. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%

Marha szerelmes lehetett, ja... Azt se tudta, hogy kék. Feküdtünk a sötét szobában és beszélgettünk és azt mondtam, hogy a kék szeműeknek általában gyengébb a szeme, erre kapcsolt, merthogy kontaktlencsés vagyok és csodálkozva megkérdezte, hogy neked kék a szemed???

5 percig köpni nyelni nem tudtam, aztán kipattantam mellőle az ágyból és lerohantam a nappaliba. Ő meg utánam, mert nem tudta mi bajom van.

4 éve voltunk együtt, főleg az elején órákon át néztük egymás szemét mondjuk szex közben, erre 4 év után kiderül, hogy nem is tudja, hogy kék.

Akkor kellett volna kidobni a francba azzal a lendülettel.

2021. jún. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Barna 🥰
2021. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
43%

#15 a párod 4 évig csak a melleidet nézte?

A kék szemek olyanok, mint a tenger vagy az ég kékje. A barna szemek meg mint a sz@r vagy a sár. Nem csillognak, míg a kék gyönyörűen csillog, valtoztatja a színét a megvilágítástól függően, sokkal különlegesebb.

Légy továbbra is büszke a szép kék szemeidre!

2021. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
95%

19-es, itt sokan a kéket írják, de ha választaniuk kéne kék vagy barna szemű nő vagy férfi közt, a többség a barna szeműt tartaná vonzóbbnak.

A párom nem volt szerelmes belém, ez egyértelmű és ez csak az egyik jele volt. Az igaz, hogy állandóan szexelni akart, de melyik pasi nem?

2021. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!