Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb szemszín?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 22:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kék, szépnek gondolom a kék szemet is, de a barna a legszebb. A sötét barna.
2021. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
53%

19 én is erre tudtam csak gondolni, legalábbis h olyan "bomba" volt neki, testileg és személyiségileg, hogy 4 év alatt az az apróság h más színű a szeme amit ő ideálisnak vélt, az fel sem tűnt neki hiába nézett bele.


Nekem egy barátomról derült ki évekkel később, hogy kancsal. (nem kicsit) az is csak a fotók visszanézésénél esett le.

Nagyon bírtam, így ezzel nem is foglalkoztam

azért a barnát szeretik, mert megbízhatóbbnak tűnik. nekem a sárgás vagyis itt az arany jön be. de nem a szeme színe az amiért a párt választom. ha kb harmóniában van külsőleg, és a személyisége is szimpatikus akkor nem izgat, lefet éjsötét szemű (az is milyen szép), vagy zöld...stb

testileg nekem, szőkénél tetszik ha barna a szeme lehet sötét vagy arany, a kékkel is szép (zöld párosítással azt még nem láttam :( ), vörösnek barna vagy zöld, barnának (különösen a kesék/mogyoróbarnáknak) zöld vagy kék, feketének kék vagy barna. (nagyon leszűkítettem de azért az árnyalatokat be tudjuk soroli így asszem) Ebben variálhat az alkat, mert ahhoz is más és más passzol. (pl egy kreol fitt alkatú barna haj barna szem eléggé tűzbe tud hozni. ugyan így egy karcsúbb fekete haj kék szemmel, vagy egy molett vörlös, sötét kék szemmel... legalábbis nekem)

A személyiség meg igazából képes az egészet felülírni.


úgyhogy lehetnek ideálok de ha egy teti lelki harmónia vonzalmat vált ki akkor az ideák mehetnek a kukába.

2021. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
#22, nem láttál még barna-zöld szemet? 😶 Nekem olyan van, ha a centrális heterokrómiára gondolsz, nem hinném, hogy olyan ritka, bár most belegondolva az összes hasonló szemszín családon belüli
2021. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
94%

23 nem szőkét zölddel, nem láttam.

" szőkénél tetszik ha barna a szeme lehet sötét vagy arany, a kékkel is szép (zöld párosítással azt még nem láttam :( )"

mondjuk néhol , helyett . -ot is használhattam volna...

2021. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
95%

22-es, de aranyosak vagytok, én meg a bomba:DDD

Inkább azt mondanám, hogy nem a külsőmért szeretett. Ez valószínűbb.:)

Szinte soha nem fotózott, alig van emlékem kettőnkről meg úgy egyáltalán. Igaz, én se szerettem, ha fényképeznek.

Volt olyan, amikor kirándultunk és láttam egy fiatal nőt, a párja fotózgatta a Halászbástya előtt én meg majdnem elbőgtem magam, mert ő soha nem akart lefotózni. Na mindegy, nyilvánvaló, hogy nem a külsőmért szeretett. Nem voltam egy világszépség, de azért volt olyan, aki észrevette volna, hogy van rajtam szép is, pl. a szememet sokáig szépnek hittem. Na nem nyavalygok, most már tényleg nem tetszik. A barna szem sokkal szexibb egyébként férfin és nőn is.

2021. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%
Lila.
2021. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
80%
Fekete szem nem létezik.
2021. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
91%
citromsárga
2021. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
96%
Millio fele kek szem van pl, es akkor meg az sem mindegy illik-e az archoz. Gyonyoru embereknek meg lehet, hogy pont fosszinu a szemuk, es meg az is szep.
2021. júl. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!