Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért nem követett...

Szerintetek miért nem követett be Instagrammon?

Figyelt kérdés

Tegnap beszéltem egy fiúval privátban, eléggé nyomult, kérdezte, hogy mi az esetem, és állítólag ő pont az esetem, és nagyon meg akart ismerni. Kérdezte az insta nevemet, én megadtam. De nem követett be, és itt sem válaszol már a privát üzeneteimre (gondolom letiltott vagy csak ignorál). Fel nem fogom, hogy miért nem követett be. Több fiúval is beszéltem már a neten, mindegyik azt mondta, hogy gyönyörű vagyok amint látták, hogy nézek ki, volt aki ájuldozott tőlem, hogy bárcsak ilyen barátnője lenne. Eddig még soha senki nem volt, a való életbe se, aki csúnyának tartott volna. Én nem tartom magamat olyan hú, de gyönyörűnek, nem vagyok nagyképű, de csúnya sem vagyok, én magamat szépnek mondanám.

Akkor miért nem követett be és miért tűnt el szó nélkül szerintetek? Tényleg nem vagyok csúnya, pont ezért nem értem. Eddig pont, hogy minden fiú a külsőm miatt zaklatott, akkor ő miért tűnt el, úgy, hogy előtte nyomult rám, meg nagyon meg akart ismerni, hiába próbáltam lerázni?



2021. máj. 11. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet pont ő érzi azt, hogy kevés lenne hozzád.
2021. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Lehet te nem tartod magad csunyanak, de masok..
2021. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Add meg az instád privibe
2021. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ide is jöhet 😁
2021. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ha sokaknak tetszel, de neki speciel nem?
2021. máj. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy az esete tán. De ez nem jelenti, hogy csúnya vagy
2021. máj. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is megadnád az instád privibe?

Ám lehet kevésnek érezte magát hozzád.

2022. ápr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!