Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj hogyha nem követett vissza?

Baj hogyha nem követett vissza?

Figyelt kérdés
Az van hogy jött egy új lány az osztályba aki tetszik félve de bekövettem instán de nem követett vissza viszont a báratomat igen. Tudom hogy ez egy picit gyerekes kérdés de ez miért lehet?

2021. ápr. 22. 02:04
 1/7 Salilala ***** válasza:
87%
Miért írsz ide azelőtt, hogy elkezdesz gondolkodni a saját kérdéseden?
2021. ápr. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Mi lesz ezzel a generációval, ha néhány napra leállnak a közösségi oldalak. Levegőt sem tudtok venni? Szánalmas.
2021. ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Vagy azért, mert te is tetszel neki, és ezért nem mer visszakövetni, vagy nem érdekled egyszerűen.

Kérdezősködj a barátnőinél, és majd megtudod.

2021. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én azt sem tudom mi ez a követés.
2021. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Mer egy ribi!
2021. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
87%

Lehet nem vette észre.. Kicsit bután mutatja az insta a követéseket a frissítés óta.

Szerintem legyél közvetlen, az mindig bejön a csajoknak. :P

Bár az is lehet, hogy nem tetszel neki.

2021. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
84%

Ismerd meg ne az insta legyen minden. Én tudom "öreg vagyok" mert már van egy gyerekem de hidd el, amikor suliban dolgoztam (fél éve) az egyik diák mindig elmesélt nekem dolgokat.

Osztálytarsa volt egy srác de instán irogattak. Ott nagyon élvezte nagyon jó volt. Elkezdtek járni. Nem tették ki sehova és élőben nem is beszéltek. A lány végül dobta ha mondhatom így.

Ismerkedj élőben, tudd meg az érdeklődési körét segíts neki ha valamit nem tud annyira jól csinálni. Nem kell feltünően csak lazán. 😉

Tudom mondani könnyű de én voltam az a lány a suliba aki mindig kezdeményezett. Persze tudom te fiú vagy.

Hidd el nem az instán múlik, ne parázz.

Remélem tudtam segíteni és ha szerelem nem is lesz de egy jó barátság hátha!!! 🙂🙃

2021. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!