Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg beteges lenne, amit...

Tényleg beteges lenne, amit művelek? Vagy még belefér? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Vesszőparipám, hogy szőke hajú, világoskék szemű, vikinges külsejű szeretnék lenni, ehelyett barna hajú, sötétbarna szemű vagyok. Legalább a (sajnos gyenge szálú) szakállamban van egy világosabb, kissé vöröses árnyalat a barnán kívül, illetve hosszú hajjal rendelkezem.

A lényeg az, hogy a fentebb említett mániám miatt anonim oldalakon időnként "árja külsejűnek" írom le magam, ha kérdezik, tehát magyarán szólva hazudok a kinézetemről. Valahogy vágyom arra, hogy az adott beszélgetőpartnerem úgy tekintsen rám, mint egy viking-forma emberre. Tudom, hogy a belső tulajdonságok fontosabbak a külsőségeknél, de valamiért nem hagy nyugodni ez a témakör.

28/f vagyok egyébként.


2021. máj. 11. 23:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy rossz kategóriába írtam.
2021. máj. 11. 23:19
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Sztem senki nem tudja mi az az árja kinézetű, úgyhogy tök mindegy. 😂
2021. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Erik, te vagy az?
2021. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

23:31

Mármint Erik, a viking? :) Sajnos nem.

Komolyra fordítva: nem Erik a keresztnevem.

2021. máj. 11. 23:34
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

#2 elég gáz, ha nem tudod, mi az az árja kinézet, mert tanulságos fejezete az a történelemnek, és ha feledésbe merül, félő, hogy megismétlődhet


kérdező, szerintem ne nagyon használd ezt a fogalmat magadra, legfeljebb ha azonosulni tudsz Hitler nézeteivel is. Van egy nagyon rossz mellékíze.


Amúgy bolhából csinálsz elefántot, szerintem senkinek nem ártasz azzal, ha szőkének füllented magadat egy anonim oldalon. Én ezt ebben a formában még igazi hazugságnak sem nevezném, amíg nem párkereső oldalon hangzik el.


Amúgy én Petire tippelnék, de ezt csak maximum a kérdező érti, ha érti.

2021. máj. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Túl sokat nézted a Vikings sorozatot? xD
2021. máj. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az árja külsővel való önjellemzés elég furin hangzik. Mondhatnád, hogy északi vagy skandináv jellegű a kinézeted az úgy már sokkal korrektebb. Na meg nem csak kék szemű szőke hajú vikingek léteztek. Szóval attól még hogy barna a hajad nézhetsz ki vikingként.

Amúgy vörös hajon gondolkoztál-e már? Ha vöröses a szakállad ahhoz pont passzolna is. Ha rámész hennával a hajadra az ad neki egy vöröses színt. Ha nagyon sötét a hajad akkor csak egy kis vöröses fénye lesz. Sokkal természetesebb hatást lehet vele elérni mint a sima hajfestékkekel és nem károsítja a hajad. Szerintem így ezzel is ellehet erni vikingesebb beütésű kinézetet.

2021. máj. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az árja nem vikinges...


először olvass utána, hogy mi micsoda, aztán próbáld bekategorizálni magad

2021. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Valóban hibáztam, hogy az árja-szót használtam. Egyáltalán nem tudok azonosulni a nácikkal.


Igen, kedvencem a Vikingek című sorozat.

2021. máj. 12. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem a nácikhoz kötöttem direktben, hanem úgy általánosan, amit mondanak az árja megjelenésre. Magas, deltás, szőke, jól fésült, borotvált, rövid hajú megjelenést azonosítják ezzel az emberek.

Ellenben a vikingek nagydarab, marcona, szakállas, felnyírt/hosszú hajú, tetovált stb külsővel. szóval nem egyforma a kettő

2021. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!