Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 cm-es csuklóra 45 mm-es...

17 cm-es csuklóra 45 mm-es óra szerintetek még belefér?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ez a Seiko, hetek óta nézem, fel is próbáltam, de nem tudom eldönteni 17 cm csuklón mások nem látják e túlzásnak.


[link]



2020. okt. 3. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Búváróra. Eleve nagynak kell lennie.


(Ja, és majd mindjárt jön az a troll, aki leírja, hogy a Seiko proli melósok órája.)

2020. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sok búvár 42-44 között mozog, ez azért kiemelkedő, Seikobol is ez a legnagyobb.
2020. okt. 3. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Leginkább az segítene, ha fel tudnál próbálni egy hasonló méretű órát, de még inkább konkrétan ezt az órát.
2020. okt. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilvàn nem túl ízléses de ha ez tetszik akkor vegyed. A Seikok lug to lug méretben viszonylag kompaktak de mindenképpen felpróbálnám előtte hogy kényelmes-e.
2020. okt. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. 4.


Írta, hogy már felpróbálta. Azért nem tud dönteni, mert a búvárlünetta optikailag is nagyít.

2020. okt. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kényelmesnek kényelmes, sőt szerintem nem is lóg le úgy igazán, viszont a 17 cm csuklóm mégis csak kicsi, nem szeretném ha mások meg túlzásnak látnák, gondolnák, az ilyen nagy órák körül annyi misztikum él az emberek fejében...
2020. okt. 4. 11:33
 7/7 Csak1felhasználó válasza:
76%
Nekem 18,5 cm-es a csuklóm és csak 44 mm-es vagy annál egy picit nagyobb óráim vannak. A te 17 cm-es csuklódon szerintem bőven jó a 45 mm-es karóra, nem túlzás. Amit meg mások gondolnak az ne érdekeljen, ha valakinek nem tetszik ne nézze.
2020. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!