Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az aktmodellkedés nem olyan...

Az aktmodellkedés nem olyan egy kicsit mint a k**álkodás? Még akkor is ha művészeti suliban történik?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok modell, alkatom kinézetem se olyan, de mégis gyakran szoktam 8-10.000 /óráért aktmodellkedést vállalni egy művészeti suliban.

És egyre az a gondolatom van hogy ez nem kicsit olyan mint a k***lkodás?

Ott fekszem egy pamlagon pucéran 1-2 órát majd végzünk felöltözök megkapom az óradíjat.. kicsit prostis nem?


2021. máj. 12. 09:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinted egy középiskolából 1-2 éve kikerült művészetis diák hogy néz rád, ha először lát pucéran?"


Ha a nudista strandon látna, mindenféle lepedő és órabér nélkül, akkor is ugyanúgy nézne.

2021. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
persze mert biztos nem látott még meztelen nőt akár képeken akár a neten pff :D a 21. században élünk hahó, bármikor talélsz egy maszturáblós szelfit a neten ha nagyon akarsz, nem feltétlen erre fog izgulni senki.
2021. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Én is aktmodellkedtem egyetem mellett, egyáltalán nem olyan, fel se merült bennem. Valóban nincs szexuális töltete és ha egy kicsit jobban megnéznek, hát ez ilyen. Lehet csak a részleteket figyeli, de amúgy is, bőven talál más lehetőséget rá, hogy kiélje a szexuális vágyait.
2021. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mi fér bele. Én elítélem az ilyet, más nem 🤷‍♀️
2021. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
és ha van erotikus töltete, akkor mi van?
2021. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

"és ha van erotikus töltete, akkor mi van?"


A kérdező nem is az erotikus töltetre kérdezett rá.

Hanem a pucérkodás + pénz = prostiskodás képletre ami tényleg elgondolkodtató.

2021. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#16 szigorúan véve tényleg a pucérkodás+pénz miatt kérdezte, gyakorlatilag ott van a sorok között az erotikus töltet, és az 5-ös válaszában is írta a kigúvadó tekinteteket. ha egy orvosi szakkönyv számára fotóznák pucéran, valószínűleg nem merült volna fel a kérdés.

a véleményem továbbra is az, hogy attól, mert erotikus, még nem kurválkodás. ugyanúgy, ahogy az sem kurválkodás, ha egy filmjelenetben nagyon érzéki a színésznő (akár pucér).

2021. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

Az első gondolatom a kérdést olvasva az volt, hogy na megint egy ember aki agymosott vallásos nevelést kapott. Lehet hogy nincs igazam de általában ilyen embereknél látom ezt a fajta prűdséget a meztelenséggel kapcsolatban.

Nem tudom hogy vagy képes egyáltalán összehasonlítani a kettőt.

2021. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatás jellege nem szexuális jellegű és szabad akaratodból teszed, amit. Nemleges a válaszom.
2021. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!