Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az aktmodellkedés nem olyan...

Az aktmodellkedés nem olyan egy kicsit mint a k**álkodás? Még akkor is ha művészeti suliban történik?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok modell, alkatom kinézetem se olyan, de mégis gyakran szoktam 8-10.000 /óráért aktmodellkedést vállalni egy művészeti suliban.

És egyre az a gondolatom van hogy ez nem kicsit olyan mint a k***lkodás?

Ott fekszem egy pamlagon pucéran 1-2 órát majd végzünk felöltözök megkapom az óradíjat.. kicsit prostis nem?


2021. máj. 12. 09:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Szóval ha pl a hulládat orvosi célra ajánlanád fel (az egyetemista orvostanhallgatóknak azon mutatnék be a boncolást), neked az is kurválkodás lenne? Ott fekszel pucéran pár órát, csak óradíjat nem kapsz, mert halott vagy...
2021. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2021. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Mivel nem igazán szexuális célú, szerintem nem számít annak. De valahol meg tudlak érteni egyébként, én is nehezen tudnék eltekinteni ettől.
2021. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem az, oké a testedért fizetnek, de ebben semmi szexuális nincs
2021. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"Mivel nem igazán szexuális célú, "


Elvileg nem az de azért vannak kigúvadó szemek néha, még ha nem is vagyok egy kiköpött modell.


Szerinted egy középiskolából 1-2 éve kikerült művészetis diák hogy néz rád, ha először lát pucéran?

2021. máj. 12. 10:00
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem olyan. Nyugi.
2021. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
nem az, nincs benne erotika
2021. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
és ha igen akkor mi van? te vállaltad.
2021. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

#5

Hát én anno inkább undorral vagy művészeti szempontból (ráncok mélysége, milyen technikával lehet legjobban megrajzolni stb) néztem az aktmodelleket.


Amúgy az alap kérdésre válaszolva, nem ku*válkodás.

2021. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
nagyon el vagyunk tévedve a meztelenség természetes dolog, és smemmi zavaró nincs, kellene hogy legyen benne. ÉS ha netán szexuális izgalmat érez aki csinálja? az is természetes. Nem állatok vagyunk tudunk uralkodni a vágyainkon.
2021. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!