Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pont az a szenvedélyünk...

Miért pont az a szenvedélyünk ami? Véleményekre vagyok kiváncsi, de tudományos magyarázatott is elfogadok. 😅

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
2021. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szokták magyarázni gyermekkori sikerélményekkel, de nagyon sok esetben összefügg azzal, miben vagy tehetséges. A tehetség pedig végképp egy olyan dolog, ami megosztja a szakembereket.
2021. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Ugyértem miért pont azt a munkát szereted?!
2021. máj. 12. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva:

1. Gyerekkori siker, kiemelkedés a többiek közül

2. Számomra szimpatikus emberek asszociálása az adott dologgal (felnőttek, akiket bölcsnek tartok VS hülyegyerek)

3. Lázadás (olyat szeretek, amit az emberek nagy része utál, de haha így nagyobb rá a kereslet)

4. Spirál (minél jobban érdekel, annál többet foglalkozom vele, találom az új izgalmakat, lesznek új sikerélményeim stb stb)

5. Megerősítés (hogy ezzel jók a kilátások, hogy nekem menne, stb)

2021. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!