Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek,azért vesznek fel...

Emberek,azért vesznek fel kölcsönt,mert nincs kedvük megdolgozni előre a pénzért? Ezért,jobb elkölteni mások pénzét ?

Figyelt kérdés
Szolga ?

2021. máj. 14. 20:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

Én azért veszek majd fel, mert a 45-50 milliós házárak mellett a 140 ezres+reszis albérletből (persze lefelezve, mert nem egyedül bérlem) kicsit nehéz megkeresni. Pedig elég jól keresek, mivel kint dolgozom, de még igy is egy félig elérhetetlen álom itt.

Az meg, hogy nem akarok +30-50 km -t (munkába ezt megduplázva) mniden nap utazni (a 140 mellé), hogy valamivel olcsóbban találjak valami kis falucskába olcsóbb házat, hát na...

2021. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

"Borsodba,Nógrádba,Szabolcsban már 5-millióért már boldogulsz"


LOOOOOL...Hát ha számodra a boldoguls az, hogy egy retkes putri kellős közepén veszel házat, akkor gratulálok. Normális ember némileg többre vágyik mint egy közművesítetlen, koszos, lepukkant zsákfali a halál f..sza után kettővel.


Ezek után kifejezetten vicces a "fogalmad sincs az életről" szöveged.

Olyan szempontból tényleg nincs, hogy lassan 30 millióért sem veszel jobb helyken élhető házat, max olyat amire még ugyanannyit rá kell locsolni.

2021. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Tisztelt,válaszolók !

Sokan,nem a valóságban,éltek sok köztettek az elkényelmesedett városi aki messze menőileg lenézi a két kézi munkával,építeni akarók vidéki életét .

Én,világomban egy ház egy életmunkájának kell lenni-e !

Tehát vetem,egy házat Virányos,nevű helyen 4-millióért felújítom ahogy pénzem,engedi szépen.igényesen .

És élem a családi életem ! Bank mentessen !

Igényeitek nagyok,látszik hogy a Tv-én szocializálótatok .

Tisztelet, a kivetélnek !

2021. máj. 16. 06:07
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te be vagy b..szva? Most őszintén?


Szidkozódsz, okoskodsz itt össze vissza, majd támadsz mindenkit hazugságokkal, igazi vérbeli proli módjára. Ráadásul "hirtelen" bekamuztál egy olcsó települést a világ végén azán erre vered a f..szodat :D

2021. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy gyanús nekem a kérdező, mert volt egy másik kérdés ahol a kérdező ugyanezekkel a "ne húzzál le senkit a saját szintedre" szavakkal szidkozódott.


Csak az a kérdés arról szólt, hogy még egy percet nem dolgozott életében és hogyan lehetne teljesen "független" a pénztől... :D

2021. máj. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Evvel,a kérdéssel arra voltam kíváncsi menyire vannak az idejárók,válaszolók közt a városiasodat felfogású,magyarán menyi a Tv-által már elintézett .

Ti már nem a valóságban,a két kezű munka és a teremtés erejében hisztek. Ha nem amit a banki lehetőség kínál nektek .

2021. máj. 16. 08:05
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
Mondom én hogy be van rúgva...
2021. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
Egy hülye ember hülye kérdését láthatják.
2021. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Olvashatják, így helyes !

Igen,a válaszolók,80% eladható a Tescós csirkemell a kukacos alma,már nem igen ,

2021. máj. 16. 09:58
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Te balfarok! Ilyen település a google térképen sincsen! Erre a putrira vered a melled te retek?!
2021. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!