Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy érdekes problémám támadt?

Egy érdekes problémám támadt?

Figyelt kérdés

Vidéki kisváros, 20 ezer alatti. A területe sem hatalmas. Rengeteget bringázok és a város mérete miatt gyakorlatilag zömében ugyanazokkal az arcokkal találkozok folyton össze.

Van egy 13 körüli lány társaság, akik tavaly nyáron még tök normálisak voltak. Maguktól kezdtek el integetni nekem, köszönni. Aztán egyszer fordult a kocka. Mivel azóta is nagyon sokszor összefutunk akaratlanul, pár hete, de már pár hónapja is egyszer odajött egyikük, hogy én miért követem őket? Mindenhol ott vagyok, ahol ők. Ez amúgy nem igaz, de mivel kicsi a város, tényleg elég sokszor egymásba botlunk. Jobban mondva vannak a városnak olyan pontjai, ahol mindenféle korosztaly gyakorta megfordul ld. sportpálya, park, terek stb. Szóval sajna adott a lehetőség, hogy állandóan ugyanazokba az arcokba botolj.

Ma tekerek, mrgallok egy hídon, erre jön arra az egyik kis kretén a barátjával, elmegy mellettem, odajönni már nem mert és elkezdte megint, hogy ne kövessem őt. Válaszoltam, hogy ki követ, allis már magadon, tiéd a város? Nagyon felqr ez. Az a gond, ha ezek a kis hülyék előadják a szüleiknek, még a semmire bajba kerülhetek, csak mert mindenféle bringázok. Nem térek észhez. 30 körüli férfi vagyok. Eleve nem is értem, milyen alapon mernek tegezni 13 éves kislányok. Te mit mondanál, vagy reagálnal ilyen esetben?

Az a baj, a légynek sem artok és bevonzom valamiért, hogy cseszegetnek az emberek.


2021. máj. 14. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy mondod is, kis csitrik. Ne foglalkozz velük, a szüleiknek szerintem nem mondják el, talán incselkednek is veled, hiszen kiskorban sok az apakomplexusos..

A rendőrség sem csinál semmit, míg tettlegesség nem történik, de mivel itt ilyen nincs, egy picit sem kell félned.

Egyszerűen ne válaszolj, tekerj tovább vagy sétálj tovább, Te vagy a felnőtt, egyáltalán miért válaszolsz nekik? Sétálj tovább, meg fogják unni.

2021. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz vele. Közterület. Vagy próbálj ne ugyanabban az időben tekerni. Egyébként én visszakérdeztem volna hogy tényleg? Én meg higgyem azt butuskán hogs ti követtek engem?

Vagy nem is szólnék semmit és tovább ballagnék, sőt fülest tennék a fülembe.


Amugy most én is kezdjek el parázni hogy mikor reggelire teat főzök vagy reggelit készítek vagy a mikroba melegítek iszapot a vállamra vagy csak szimplán ágymelegítés miatt és nincs kedvem a konyha falat bámulni és inkább az ablakon nézem a világot akkor az ott parkolo beszélgető emberek nehogy azt higgyék, hogy őket bámulom mint egy kis kém? Az otthonából az ember van mikor csak úgy mereng, meditál, relaxál az ablakba. Olyankor szoktak jönni a jó ötletek. Az hogy ki mit gondol meg kell tanulni lesz@rni. Eleinte nehéz aztán már sikerül.

2021. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak érzékeny vagyok az indokolatlan rosszindulatra. Köszi, így teszek.
2021. máj. 14. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Megértelek én egy 10 ezres városban lakok...a probléma a kis lányokkal van (túl nagy az önbizalom),aztán azt hiszik körülöttük forog a világ,tedd azt amit eddig,küld el őket a zivataros p..ba...ha nem értik meg,akkor mond meg nekik hogy beszélsz a szüleikkel ha nem kopnak le rólad.
2021. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtam én is, hogy megkeresem a szüleiket. Tele van a bakancsom, hogy jó ember vagyok és állandóan nyomorultak vesznek körül. Nem tudom mire ekkora az arc, amikor én 13 voltam, fülem-farkam behúztam.
2021. máj. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!