Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a Felnőtt...

Mi a véleményetek a Felnőtt Szemmel oldalról?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:

[link]

[link]

Nem tartjátok arrogánsnak az íróját?



#Facebook #blog #arrogáns #Felnőtt szemmel
2021. máj. 15. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
De, az. Tipikus átlag fiatal átlagvéleményekkel, de nagyobb arccal.
2021. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Abból a rengeteg fiatalból való, aki azt hiszi, hogy ha elkezdi nyomatni az általában az ötven fölöttieknél népszerű „de elkorcsosult a mai világ” szöveget, akkor érettebbnek tűnik a koránál. Ezzel nincs gond, mindenki átesik ezen a korszakon. Az mondjuk kicsit poénos, hogy ekézi az üresfejű celebeket, de azért kapásból fel tud sorolni negyvenet, akinek a túlnyomó részéről szerintem az ország nagy része nem is hallott :)

Fogalmazni egyébként jól tud, és a helyesírása is jó, ezzel a kettővel az interneten már ki lehet emelkedni...

2021. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Én nagyon szerettem !!!!!!! :D


Egészen annyira, hogy fel is vettem a kalcsolatot Ágostonnal - ez a valódi neve.


Felvettem vele a kapcsolatot e-mailben, és beszélgetni kezdtünk. Akkpriban sok pénzem volt... Szerettem volna szponzorálni őt, és lehetőséget biztosítani arra, hogy terjeszteni tudja a "tudását", szélesebb közönséggel negismertetni azt.


A beszélgetés során azonban kiderült, hogy egy képmutató "hülyegyerek", aki teljesen máshogy éli az életét, mint amit a blogjában előad, pedig a blogban megismert énje őszintén szimpatikus volt számomra.


Csalódtam benne. Pedig hiánypótló tartalmat átadó, sikeres ember lehetne, aki tesz mások -és a világ megjavításáért.

2021. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó. Hogy éli valójában az életét?
2021. máj. 15. 16:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, mint a jelenkori hülyegyerekek. Közösségi oldalaktól nem tud elszakadni, könnyed, felületes, léha. Elég egoista is egyébként :/


Pedig őszintén szimpatikus volt. A barátja szerettem volna lenni, és segíteni a munkásságát. Azt hittem az általa képviselt szemlélet valós, könyvet szerettem volna íratni vele és kiadatni azt. Láttam fantáziát benne...


Így, hogy a való életben nem követi a saját maga által is hirdetett eszméit, teljes mértékben hiteltelenné vált számomra.

2021. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagyon meglep egyébként, hogy itt a Gyakorin is kérdés íródott ki róla :D Én egy koraéjszakai felébredés után kezdtem olvasgatni az interneten három óra tájban, akkor találtam rá a blogjára teljesen véletlenül. Minden bejegyzését elolvastam, tényleg szimpatikus volt amit képviselt bennük.
2021. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az introvertált övezet csoportban is bent van én csak olvasom mi megy ott. Újabban oda írja ki azokat amiket korábban a blogra. A kommentelők többségével nagyon arrogáns ha valaki nem olyan választ ad amit ő elképzelt. Simán letrollozza az illetőt. Kicsinyítő jelzőt is használt már egy másik felhasználóra pár napja konkrétan szó szerint hogy "Alízka nem vállal felelősséget a tetteiért"

Ezt az Alíz nevű tag törölte és ment vele az egész vita mivel az ő kommentje alatt alakult ki. Úgy beszélt a csajjal mint egy ronggyal aki alá valobb nála

2021. máj. 15. 17:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Érdekes egy ember, az biztos... Elég visszataszító tud lenni.
2021. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekem már most az pedig sose beszéltem vele
2021. máj. 15. 18:10
 10/17 anonim ***** válasza:
Introvertált övezetben milyen néven fut?
2021. máj. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!