Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adunk a véleményére kérdőíves...

Adunk a véleményére kérdőíves oldalról vélemény?

Figyelt kérdés
vagy akár az i-say oldalról

#netpanel #adunk a a véleményére
2021. jan. 25. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Scam
2021. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van vele tapasztalatod?
2021. jan. 26. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ingyen ebéd, semmit sem adnak ingyen.
2021. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát van ismerős aki nyert már hasonló oldallal de értem mire gondolsz

ha elolvasod az adatkezelést bármely oldalon látod hogy mindent megfigyelnek jobban tudják mit csinálsz mint te magad

2021. jan. 27. 08:14
 5/6 anonim válasza:
100%

Hónapokon át használtam, többször összegyűlt annyi, hogy az egyetlen elérhető utalványra be tudtam váltani: Emag. Le is vásároltam.

De többször volt, hogy elérhetetlen volt ez a "jutalom" is. Volt, hogy írtam nekik, válaszoltak is és végül elérhetővé vált az Emag utalvány (3000Ft-os).

Most léptem be az oldalra, mert ennek a kérdésnek a kapcsán jutott eszembe, hogy már hónapok óta nem küldtek felmérést. Most majdnem 3000 Ft van a "számlámon" de azt írják a weboldalon a jutalmaknál, hogy "Jelenleg nem válthatók be jutalmak."

Ennyit tudok mondani. Nem átverés, de gondjaik lehetnek már régóta.


Érdemes figyelni a fogalmazásra, ahogyan e-mailben válaszoltak (még 2019-ben)

-----------------------

Köszönjük levelét.



Nagyon sajnáljuk, hogy az utalványok elfogytak.

Sajnos problémánk van de eltöltjük a lehető leghamarabb.


Az okozott kellemetlenségért szíves elnézését kérjük.

-----------------------

Már hónapok óta eszembe sem jutottak, nem foglalkozom velük.

2021. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

"Előző vagyok" :)


Elnézést kérek, most találtam meg a január 14-ei levelüket:


Van néhány olyan érdekes felmérésünk, amelyek valamivel hosszabb ideig tartanak, és különböző tevékenységek elvégzését igénylik, illetve vonzó kedvezményeket kínálnak. Érdekelné-e az alábbi felmérések valamelyike:

Otthoni terméktesztelés - egy terméket kap, amelyet otthonában kell kipróbálnia és elmondania a véleményét

Napló felmérés - bizonyos napi tevékenységeiről kell beszámolnia néhány napon vagy héten át

Közösségi felmérés - egy interaktív online fórumon kell részt vennie néhány napig vagy hétig, ahol megosztja és megbeszéli véleményét másokkal

Online követés - arra kérjük, hogy tegye lehetővé, hogy internetes tevékenységét egy bizonyos ideig megfigyeljük és megkérjük, hogy mondja el véleményét a tevékenységeiről

Azonnali tevékenységek, amelyek azonnal kezdődnek és körülbelül 30 percet vesznek igénybe. Hasonló a felmérésekhez, azzal a különbséggel, hogy le kell írnia a márkák bizonyos ötleteire / kérdéseire vonatkozó gondolatait és véleményét


Ezekre nemet mondtam és jött a felmérés, amit kitöltöttem, csak nem feleltem meg a célcsoportnak (nem vásárolok hipermarketben)


Szóval átverésnek semmiképpen nem mondanám, de a több mint egy éves tagságom alatt soha nem volt más jutalom, csak az Emag utalvány.


A számítógépemen való adatgyűjtéshez nem járultam hozzá soha, csak kérdőíveket töltöttem ki.


Ha szeretsz az Emagnál vásárolni, akkor érdemes lehet itt regisztrálni!

2021. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!