Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálod a ronda embereket?

Utálod a ronda embereket?

Figyelt kérdés
Én rondának ugyan nem tartom magam, de szerintem van, aki igen, és sokszor az volt az érzésem, hogy ezért nem kedvelnek.

2021. máj. 16. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Ha normális velem, kinézetétől függetlenül én is normális leszek vele :)

2021. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem utálom őket, de zavar ha nem foglalkoznak magukkal.

Szerintem egy ronda ember is helyre tudja rakni magát annyira, hogy okés legyen. De ha az süt róla, hogy ronda és szarik mindenbe, azaz tiszta kóc a haja, a ruhái nincsennek kimosva mikor megtehetné stb stb., na az zavar.

2021. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az engem is zavar, teljesen természetes.
2021. máj. 16. 09:57
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Már miért utálnám?

Egyébként a "rondaság" teljesen relatív fogalom és a szépség nem áll egyenes arányban a vonzerővel

Nekem pl. soha nem tetszett Brad Pitt, pedig a fél világ odavan érte.

David Hasselhoff-tól konkrétan a hideg ráz és most nem az öreg figurájáról beszélek, hanem amit most nyomatnak a tévében, a régi Baywatch-ban.

Viszont odavagyok dr. House-ért és Jack Nicholson-ért.

2021. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen, utálom magamat.
2021. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom, van akiknek előnytelenebb a megjelenésük, de nem tehetnek róla, az én szememben bármikor megszépül, ha a belső tulajdonságait értékelni tudom. Ránézésre sem utálom őket, és ahogy előttem írták ez egy relatív dolog, nekem pl pont azok jönnek be nőként, akiért nincs mindenki oda, mert érdekesebb külsejük van.
2021. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Utálni nem utálom, miért tenném? Viszont tudom magamról, hogy szeretem szép dolgokkal körbevenni magam, és ez az emberekre is vonatkozik, ezért első körben szimpatikusabb lesz, aki jobb megjelenésű.
2021. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, rosszul tettem fel a kérdést, inkább így kellett volna: van itt olyan, aki nem szívesen barátkozik kevésbé jó megjelenésű emberekkel? Mondjuk nem hiszem, hogy ezt sokan bevallanák.
2021. máj. 16. 14:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2021. máj. 17. 23:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!