Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire édes a bosszú? Ti...

Mennyire édes a bosszú? Ti bosszút állnátok?

Figyelt kérdés
Gyerek koromba rugdosott egy lány. Most már két lánya és férje van. Mai napig szoktam vele álmodni, az arcával. Akkor még csendes voltam és fizikailag sajnos gyenge. Hatodikos lehettem. Még ebben az életben, bosszút kéne állnom rajta. Neki jól esne ha a kisebb lányát össze rugdostatnám? Sor fog kerülni rá. Annyi idő után is, még bennem van, mintha tegnap történt volna, hiába telt el 25 év kb.

2021. máj. 16. 12:27
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon gyerekes a felfogásod. Megrekedtél általános iskolai szinten.


Velem is voltak bunkók, de már felnőttek.. az nem megoldás, hogy bántsam az ő gyerekét, aki az ég világon nem tehet semmiről. Azt se tudja miért kapná.

Egyrészt ha mást bantasz, a törvény erősen bünteti, főleg ha gyerekkorú, másrészt remélem szól az apjának, az meg szrt is kiveri belőled..

2021. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Én sem tehettem semmiről. Azt sem tudtam miért kapom. Nos akkor miről is beszélünk?
2021. máj. 16. 12:35
 3/55 anonim ***** válasza:
87%
Keress fel egy pszichológust, mert az nem normális, hogy 25 év után is ezen pörögsz. Ráadásul egy gyereket akarsz megveretni...
2021. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
87%

A kislány mégis mi a fenét tett ellened? Hol itt a bosszú?


De megsúgom, a bosszúd is hülyeség

2021. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Én is egy ártatlan kislány voltam.
2021. máj. 16. 12:42
 6/55 anonim ***** válasza:
23%
En visszaadnám . A legjobb ha meg nem tud beszélni a gyerek. Bar a legjobb lenne a szülőt jól megveretni
2021. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
77%

Akkor rúgj bele egy kutyába.. az nem jobb? Ott nem éled ki ugynanezt magából hogy egy ártatlan lényt bantasz?


Amúgy te anyukám akarsz bosszút igazából. Miért nem csengetsz be hozzá és mondod meg neki hogy az ő terrorjának terhét már 25 éve cipeled?? Mert egy gyáva, nagyzolós, magát keménynek képzelő p1cs@ vagy, azért.

Lehet hogy behívna egy kávéra, aztán megbeszélnétek és rájönnél, hogy fel is lehetett volna nőni és értelmesen gondolkodni felnőttként.


De ha már bosszú:

Szúrd ki az autója kerekét, dobd be az ablakát, vagy bssz a ferjével. Húú de menőőő lenne!!

2021. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon gyenge ember vagy, nem csoda, hogy bántottak. A gyengék kiesnek a játékból.
2021. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
80%
Engem is szekaltak altalanosban es mai napig mely nyomok vannak bennem emiatt. Az biztos,hogyha bosszut allnek,akkor nem a gyereken tennem (hisz o semmirol nem tehet). De hiszek abban,hogy az elet majd visszaadja azt a fajdalmat,amit en is ateltem akkor. Nem fogok emiatt mai napig ezen ragodni es gondolkodni a bosszun.
2021. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
91%
Neki családja van, neked mid van? Látni, hogy ki vitte többre. Te még mindig 25 évvel ezelőtti dolgokon rágódsz. Talán irigykedsz rá?
2021. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!