Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha így állok bosszút az jó lesz?

Ha így állok bosszút az jó lesz?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy van egy gyerek aki rám volt teljesen telepeddve és a társasságommra is. Ezen kívűl mindig fleggma volt ha nem halottunk valamit a hangos zenétől hasonló. Pl a buliban. Na meg már szinte ő akart irányítani minket, fel akart tartani, mindig azt akarta, hogy vele legyünk. És én ezt még Szeptemberben az utolsó bulin közőltem vele. Erre elkezdett nekem keménykedni. Meg akartam verni kapott is, de a securitysek kitíltották onnan áprilisig. Konkrétan betudtam bizonyítani, hogy ő a gyökér nem csak velünk másokkal is. Tehát talán ott már most pénteken buli lenne. Mert valszeg megint engedni fogják 300-500 főig a bulikat 9.ikén. Remélem Viszont ő oda akkor sem mehet hálistennek Áprilisig. Van viszont egy másik szórakozóhely az egoist ahová mi akarunk menni. Valszeg ő is most oda jön neki ott van biztonsági őr haverja. Ha lehet akkor még az utcán el akarom kapni. Viszont ha nem találkozzok vele akkor ott a buliban akarom megverni. Főleg, hogy eleve valszeg belém állna. De ami még jobban kihúzta nálam a gyufát az az, hogy ő pedig a barátaim szemeláttára törte szét októberben annyira a 85k forintos biciklimmet, hogy alkatrésznek sem tudunk róla kb semmit eladni. Feljelentést meg egyenlőre nem tudunk tenni. Még úgy sem, hogy vannak szemtanúk. Ên pedig ezért nem csak megszeretném verni őt. Hanem szemüveges a gyerek. És még +ba abban is kárt akarok tenni. Lehetőleg olyat, hogy mehessen venni újat. Csak ne, hogy mégis én szívjam meg a dolgot. Ha esetleg pénzbüntetést kapok csak. Valszeg max azt kapok. Még csak büszkeségből is bemegyek űllni pár napra. De ha valami gáz lesz odabent akkor a gyereket viszont intenzívre juttattattom valakivel. És akkor talán tanul a dolgaiból! Sajnos olyan rossz embernek tűnik most, hogy simán kinézzem belőle azt, hogy pl ő majd később elraboljon, megerőszakoljon valakit. És ebben akarom már most megakadályozni. Pedig nem is egy csori, szegény gyerek. Pénzes családból van, jó diák melót is végez. Csaja az nincs, de ilyen körülmények közt én sem csodálkoznék. Igen, én meg miatta veszekszek most a barátnőmmel is, tehát ez konkrétan már teljes gyülöletett szül. Mert a nőm nem érti meg, hogy az ilyet nem lehet leszarni. Meg eleve szerintem még nem szállt le rólunk.

19/F ő 18/F



2020. dec. 6. 21:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
A feléig jutottam, de a helyes(??)írásodtól megfájdult a fejem.
2020. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem ez a helyes megoldás hogy megverd.
2020. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Roma vagy? Ők viselkednek így.
2020. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Megelőztél, 3-as..😂😂😂
2020. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
majd ha rendorsegen kikotsz miatta, meglatod hogy mennyire jo megoldas
2020. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Nálad ez valami kényszerbetegség, hogy megnyomod a mássalhangzókat?
2020. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát pedig a csajodnak több esze van, mint neked.


Üzenem neki keressen normális palit magának

2020. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%

"Ős patkány terjeszt kórt miköztünk,

a meg nem gondolt gondolat,

belezabál, amit kifőztünk,

s emberből emberbe szalad.

Miatta nem tudja a részeg,

ha kedvét pezsgőbe öli,

hogy iszonyodó kis szegények

üres levesét hörpöli.


S mert a nemzetekből a szellem

nem facsar nedves jogokat,

hát uj gyalázat egymás ellen

serkenti föl a fajokat.

Az elnyomás csapatban károg,

élő szívre mint dögre száll -

s a földgolyón nyomor szivárog,

mint hülyék orcáján a nyál.


Lógatják szárnyuk az ínségnek

gombostűjére szúrt nyarak.

Bemásszák lelkünket a gépek,

mint aluvót a bogarak.

Belsőnk odvába bútt a hálás

hűség, a könny lángba pereg -

űzi egymást a bosszuállás

vágya s a lelkiismeret.


S mint a sakál, mely csillagoknak

fordul kihányni hangjait,

egünkre, hol kinok ragyognak,

a költő hasztalan vonit...

Óh csillagok, ti. Rozsdás, durva

vastőrökül köröskörül

hányszor lelkembe vagytok szurva -

(itt csak meghalni sikerül.)


S mégis bizom. Könnyezve intlek,

szép jövőnk, ne légy ily sivár!...

Bizom, hisz mint elődeinket,

karóba nem húznak ma már.

Majd a szabadság békessége

is eljön, finomúl a kín -

s minket is elfelednek végre

lugasok csendes árnyain."

2020. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Nos barátom,az a baj vele hogy beszólogatot,megütött,és folyton zaklat?

Akkor kellet feljelenteni!

De figyelj,ajánlom hogy ne verjétek meg,mert ha jól alaposan megveriket és belehal akkor kitervelt testisértéses gyilkosság!

Max ha nagyon szeretnétek megverni,akkor buli előtt mindenki szeme láttára mondjatok azt:Mi van öcsém,kevered itt a szart?Hozzád beszéltem pápa szemű!Lejászhatjuk öcsém itten,nem kell itten játszani a górét!(ezt kell mondani)

De amúgy tényleg nagyon zavaró:

-verjétek meg,de úgy hogy nyoma ne maradjon,és főként kenjetek rá valamit hogy kitiltsák a buliból(megint)

-csúfoljátok

2020. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Basszus, kifolyt a szemem mire eljutottam a feléig.

Verekedni maximum a ciguk szoktak vagy a 12 éves hülyegyerekek, akiknél ez még menőnek számít.

2020. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!