Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állatokat vagy az embereket...

Állatokat vagy az embereket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Állatokat
Embereket
Mindegyiket
36 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelmű, hogy az állatokat. Az emberek közül csak a családomat szeretem, többit utálom. De szerintem ez normális, hogy mindenki a sajátjait szereti csak, fura is lenne, ha szeretném az idegen embereket. Az állatokat könnyű szeretni, ők ártatlanok, senkinek nem akarnak ártani, nincs bennük alattomosság és még sorolhatnánk.
2021. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Személyiségjegyektől függ, hogy mennyire kedvelek meg valakit.
2021. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

2."Az állatokat könnyű szeretni, ők ártatlanok, senkinek nem akarnak ártani, nincs bennük alattomosság és még sorolhatnánk"


Kivéve a macska. A macska csak addig hízeleg amíg nem adsz neki enni. Utána le se szar.

2021. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

#4

Ha rád ereszteném az enyémet, fél percre nem tudnád levakarni magadról.

2021. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Az állatok is olyanok mint az emberek,nincs egyforma természetű.....
2021. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Az állatok nem pótolják az emberi társaságot. Teljesen más szint. Kényelmesebb egy kutyával lenni (az mindig csóválja a farkát, bármit csinálsz), mint egy emberi kapcsolatot rendszeresen ápolni.


Egyértelműen az emberekre szavaztam. Félreértés ne essék, kedvelem az állatokat, de intellektuálisan és érzelmileg sem hasonlítható az egy jól működő emberi viszonyhoz.


Úgy hiszem, nem az állatokhoz kell menekülni, ha csalódsz az emberekben, hanem neked megfelelő embereket kell keresned.

2021. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Az emberiseg nem fejlodott semerre, nem tanult semmibol. Ideje lenne kipusztulnia. Az allatokban a let- es fajfenntartas osztonen kivul meg humanum is van.
2021. máj. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

#7

Az emberben nincs emberség, de az állatban van emberség?

2021. máj. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
A kettő egy kategória, csak másként írjuk le.
2021. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván az állatokat jobban szeretem egy idegen embernél. Viszont van családom, vannak barátaim, őket szeretem.
2021. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!