Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti a babákat vagy az állatokat...

Ti a babákat vagy az állatokat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Másik kérdés az hogy melyik élete számít neked többet?
2016. ápr. 12. 13:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%

A cuki kutyusokat cicákat <3

Egyértelmű hogy az állat élete a gyereket magasrol le......m

2016. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%
Az állatokat aranyosabbnak látom, de attól függetlenül a babát menteném meg, ha csak az egyiket tudnám.
2016. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%
egyiksem érdekel
2016. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%

Az állatok társaságában szívesebben vagyok. A babák cukik, de nekem nem kellene.

Más kérdés, hogy ha muszáj lenne választani, egy égő házból biztos a babát menteném ki, nem a kutyát.

2016. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%

Melyik baba, melyik állat. Nem mindegy, hogy egy kullancsról vagy egy hópárducról van szó.

A házikedvencek se egyformák.


A saját patkányom (ha lenne) élete többet számít, mint egy tőlem 12000 km-re levő vadidegen gyerek élete, de általában azért a kisgyerek életét tartom fontosabbnak, bármilyen mizantróp is vagyok (amúgy csak félig, az emberiség egy kis részét azért szeretem, a fajról már rosszabb a véleményem, sok ember életéért pedig fel sem emelném a kezem. de a bébi még tabula rasa nekem, akármi is volt előző életében).

2016. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
53%
A pókokat is jobban szeretem,mint a babákat.
2016. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Ha muszáj értékítéletet mondani, akkor egyértelműen a babáé. Az állatot nem definiáltad, lehet az egy hangya, amit véletlenül eltaposol, vagy egy szúnyog, amire rácsapsz, ha megcsípett.

Ettől függetlenül minden életet tisztelek, és nem ölök meg semmit szándékosan, feleslegesen.

2016. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Az állatokat. A babákat szeretgesse és védelmezze az, aki bevállalta.
2016. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Le leszek pontozva, de én jobban szeretem az állatokat. (kutya, macska, tengerimalac, stb, szóval a háziállat kategória a hüllők kivételével)

A babákat valahogy nem bírom elviselni, nagyon idegesít, ha egy baba non-stop ordít, visít, bömböl. Persze tudom, hogy másképp nem is tudna kommunikálni, de ez a tulajdonság leginkább a kisgyerekeknél zavar, nem a babáknál.

A babákhoz valahogy nekem nincs türelmem, én nem látom őket cukinak sem, egyszerűen semlegesek a számomra.

Természetesen nem bántanám őket, meg semmi. Így én egyértelműen az állatokat szeretem jobban.


Mindkét élet nekem ugyanannyira számít, mindkét élet ugyanolyan értékes és fontos.

2016. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
58%
Inkább a kutyámat menteném meg, mintva szomszéd gyerekét. Rá vigyázzon ő.
2016. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!