Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van? (Kérdésed túl...

Ez miért van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.)

Figyelt kérdés
Azt vettem észre azt emberek tartózkodnak attól, hogy őszinte véleményt formáljanak másról, legyen az barát vagy ellenség. Ha tetszik az ellenséged karkötője azt mondod csúnya, mert önazonos akarsz lenni, ha nem tetszik a barátod cipője azt mondod menő, mert nem akarod elszomorítani. Nagyobb közösségekben miért ellenszenves az az ember aki őszinte, építő jellegű kritikát, véleményt formál másról (kérdőjel) Miért könnyebb úgy megmaradni a közösségben ha 0 véleményed nincs csak skandálod az üres frázisokat (kérdőjel)
2021. máj. 19. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert kicsit elcsúsztak az értékrendek, de ha már felismerted akkor te ne legyél ilyen és máris tettél egy lépést egy általad jobbnak látott világ felé.
2021. máj. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a legtöbben nem szeretnek konfrontálódni.


Én amúgy abszolút nem ilyen vagyok, mindig őszinte vagyok teljesen. Kevés barátom is van, de azok igazak. :D

2021. máj. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert ha valaki kimondja frankón a véleményét, akkor a másik feljelenti személyeskedésért, a személyiségi jogainak a megsértéséért. Megint befigyel itt is a "jogom van, de kötelességem nincs" nézet.
2021. máj. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elozonek igaza van. Mert ha a kepebe mondjuk valakinek az igazat, ha akarjuk, ha nem, magara fogja venni
2021. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!