Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Clay Morrow kérdése:

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha mégsem vagyok sok nő szerint egy nagyon jóképű fiú, én mégis miért érzem/látom magam majdnem minden férfitársamnál jóképűbbnek?

Amúgy egy kicsit önbizalomhiánnyal küzdök, mielőtt valaki rám akasztaná, hogy nárcisztikus, egós lennék.

Bár ez nem szokott mindig így lenni. Van amikor én is magamat nagyon csúnyának látom, de mindig itt van az agyamban: ha még sem tartanak jóképűnek a nők, én még is annak látom magam és tudom, hogy azért néhánynak még is, ha mondjuk olyan 10-ből egy-kettőnek.

Másnál is így van?



2016. jan. 7. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem minden emberben van egy ks bekepzelteseg....szerintem ah teljesen normalos h egyes ferfiaknal vonzobbnak erzed magad...e mindenkivel megtortenik. Viszont az lehet h nem jossz be azokkal a nokkel akikkel eddig talalkoztal! Az nem azt jelenti h a vilagon nincs olyan no aki teged tart a nagy Ő-nek. Es ne ugy fogd fel h senkinek nem tetszel! Amugy meg nem mindegy h nem etszel a noknek? Ha neked nem tetszenek akkor nem ertem mierg jo ha te tetszel nekik.... visszaterve a temahoz szerintem ne leyel onbizalomhianyos. Biztos talalsz majd olyan not akinek be fogsz jonni!:)
2016. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!