Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet megállapítani,...

Honnan lehet megállapítani, hogy ki cigány, és ki csak barna bőrű?

Figyelt kérdés

Mármint, extrém esetekben fel tudom ismerni őket, de sokszor nem vagyok benne biztos.

Például van egy (volt) osztálytársam, aki szerintem cigány származású, de nem vagyok benne biztos. Privátban tudok képet küldeni (ha nem illegális)



2021. máj. 19. 16:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ismerőseim között is van olyan aki barna bőrű (kreol),aztán rasszista....pedig őt is egy csomószor cigánynak nézik :D
2021. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Tepfal ***** válasza:
82%
Például megkérdezed, ha már ez ilyen fontos neked...
2021. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jobban tennéd, ha nem raknál fel másról fotókat a netre.
2021. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

Sehonnan.

Az én anyám sváb és magyar szülőktől származik, apám magyar és cigány szülőktől.

Akkor most mi vagyok? Bátyám 3 nap alatt cigánnyá barnul nyáron, nem tud leégni, de megörökölte anyai nagyanyám világoskék szemét.

Én ugyanez, télen kifakulok, de nyáron olyan kreol a bőröm, hogy le se tagadhatnám, hogy van bennem egy hegedűvonóval.

Egyáltalán miért fontos? Azt már első pillanatban meg lehet állapítani, hogy milyen az illető. Ha romának hívja magát, óbégat, retkes, akkor ne barátkozz vele, ennyi. 😃

2021. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Csomó fehér cigány is van, manapság ez már nem bőrszín kérdése, inkább a neveltetésé.

A beszédstílus nagyon árulkodó tud lenni.

2021. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Vannak olyan vonások, amikről egyértelműen látszik. Persze nem mindenkinél.
2021. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Genetikai vizsgálattal meg lehet állapítani. De mi ennek a jelentősége? Az a lényeg, hogy hogyan viselkedik az illető, hogy van nevelve, tökmindegy hogyan néz ki.
2021. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Csak mert ez az ember eléggé bunkó, és szeret másokat a kinézetük miatt csúfolni (egyik osztálytársamat zsidózta, mert vörös hajú). Ami eléggé ironikus, tekintve hogy eléggé cigányosan néz ki.
2021. máj. 19. 16:38
 9/33 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem, mert nem egyértelműen cigányos.
2021. máj. 19. 16:39
 10/33 anonim ***** válasza:
50%
Ne legyél rasszista!
2021. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!