Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miből tudod hogy a párod a...

Miből tudod hogy a párod a társad is?

Figyelt kérdés
Hogy nem csak együtt vagytok, hanem a társad is.
2021. máj. 19. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mindenrol tudtok beszelgetni, tenylegesen baratok vagytok, el tudod kepzelni az egesz eletedet vele, es tiszta szivbol szeretitek egymast erdekek es feltetelek nelkul
2021. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, mikor a rosszban is kitart mellettem. Plusz amiket az 1. is írt.
2021. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesen érzed magad vele, és önmagad lehetsz a társaságában.
2021. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden, amiket az előzőek írtak, és kölcsönösen támaszkodhattok egymásra, megértitek egymást, közösek a célok, könnyen tudtok kompromisszumot kötni...
2021. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát mert már nem tudjuk elképzelni egymás nélkül az életünket, de ehhez sok idő és sok tapasztalás kellett.
2021. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eddig oke, de mi volt az a pont amikor te Úgy érezted, hogy igen ő az az ember aki mindenek ellenére veled van. Aki kiáll melleted bármi van?
2021. máj. 19. 19:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Mikor beteg lettem. Nem mennék bele a részletekbe, lassan 2 éve jártunk és tudtuk, hogy meg fog változni az életünk. De ő kitartott mellettem, és azóta is kitart, szerencsére most már rendeződött az egészségem is :)
2021. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6

Hát amikor kiállt mellettem ha bármi volt is, de ilyen csak a mesékben van, minden párnak vannak botladozásai és hullámvölgyei hosszútávon, tehát 10-20 év felett.

2021. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem egy konkrét esemény volt, hanem mikor már sokadszorra is mellém állt illetve én ő mellé a bajban/ nehézségben és segítettünk egymásnak cipelni a terheket, vagy épp megoldás keresni a problémákra, akkor tudtam, hogy igen, jóban-rosszban, mindig együtt. Mert könnyű jólérezni magunkat a jóban, de mikor a sokadik nehézség jön, és már mindketten elfáradtatok és még akkor is jön valami, na akkor válik el, hogy ki is a társad.
2021. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon meg kell nézni, hogy miféle ember a beteg partner, akit ápolunk. Én ráfaragtam, 2 évig ápoltam az enyémet krónikus betegséggel, aztán mikor én betegedtem meg, kidobott, hogy neki nincs idege beteget ápolni. 15 év is lehetett volna, hogy ápolom, és csak akkor derül ki, hogy elpazaroltam rá az életem. Attól, hogy valaki beteg, lehet rossz ember.
2021. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!