Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik ma fiatalok, fiatal...

Akik ma fiatalok, fiatal felnőttek vagy felnőttek, az ő idős korukra már nem lesz akkora szakadék az idősek modern dolgokhoz való viszonyulása között?

Figyelt kérdés

pl. nekem egyik nagymamám aki már rég meghalt, ugyan volt tv-je, de nem nagyon használta, mert nem merte bekapcsolni nehogy elrontsa.


De mi akik már viszonylag fiatalon használtunk számítógépet, internetet, stb... kisebb rá az esély hogy öregségünkre ilyen elutasítóak legyünk az még életünkben bekövetkező új műszaki vívmányokkal szemben?


2021. máj. 20. 13:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem amikor mi leszünk idősek, akkor is lesznek már olyan forradalmi találmányok, amiket most el sem tudunk képzelni. Nagy részünk valószínűleg elég elutasító vagy félénk lesz ezekkel kapcsolatban, talán nem annyira mint a mostani öregek. Néha én is tartok tőle, hogy olyan vénasszony leszek, aki azt szajkózza, hogy régen minden mennyivel jobb volt :D
2021. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

Ha így folytatjuk, akkor nemsokára mindenkit betereknek a technológia világába, és végleg elveszítjük a szabadságunkat, függetlenségünket.


Már zajlanak előkészületek az emberségünk, és szabad akaratunk elvételére, fekszámolására is.


Mindenki be lesz terelve a hálóba, és csodálkozni fogunk, ha megfulladunk benne - már ha akkor még lesz alkalmunk belegondolni ebbe...

2021. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem lesz. Én 30+ vagyok, de már nem nyomkodom annyit a netet, mint a mai kölykök. Nincs insta, tiktok meg ilyenek. Hírportálok, fb, pár oldal, amit látogatok, amúgy se vagyok egy nagy pc guru :D


Szóval lesz, csak máshogy. Mindig vannak generációs szakadékok. A szóhasználat, a szlengek, divatok, zene, stílus, stb.

2021. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Akkor még bonyibb dolgok lesznek. 40-es vagyok, napi szinten használok számítógépet a munkámhoz, meg persze otthon is. Fiatal koromban játszottam is rengeteget, végig toltam pár játékot, half-life, quake, unreal stb. De pl social mediat soha nem használok, nem is értek hozzá, egyedül arckönyvem volt még jó rég. Ezer minden jöhet még, hardver, szoftver, ha kimaradsz, lemaradsz.
2021. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Senior Séf ***** válasza:
88%
Még nagyobb szakadék lesz, mint most van.
2021. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

Miért lenne szakadék? A hatalomnak éppen az a célja, hogy mindenkit egyaránt be tudjon hálózi, kiszolgáltatottá tegyen és manipulálni tudjon.


Ha szakadék képződne, akkor maradnának olyanok, akik kimaradnak a kontroll alól.

2021. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Egy új világ veszi kezdetét, melyben nincs szenvedés! Persze nem leszünk robotok, de nyugodt tempóban megtapasztalunk rendkívüli dolgokat melyek hasznára lesznek a társadalomnak!

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

2021. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne... :'D A technológia, mint érdemi haszon!? Ennyire csak nem lehetsz képtelen az önálló gondolkozásra, és az évtizedek óta zajló folyamatok átlatására - és azok alapján következtetéseket levonni, meglátni az összefüggéseket.


Azért bocsátották az ostoba, öntudatlanemberek rendelkezésére a közösségi okdalakat, és egyáltalán az internetet, higy minél több adatunkat tudják megszerezni, minél átfogóbb személyi -és jellemrajzzal rendelkezzenek rólunk egy jövőbeliesetleges teljes kotroll, vagy diszkriminálás létrehozásához. Hogy minden ma még fennálló "kiskapu", menekülőút megszűnjön, totális kontroll és uralom alakuljon ki, amiből egyedül az elpusztulás nyújthat csak vigaszt - vagy ha úgy építik ki a rendszert, akkor még az sem.


Mi magunk építettük ki a megsemmisülésünket elhozó rendszert, és egyenesen követeljük hogy részt vehessünk benne, mosolyogva tapsolunk hozzá.


Az ember az egyetlen olyan lény bolygónkon, amely az intelligenciáját arra használja, hogy a természettel szembeforduljon, és ellehetetlenítse a saját életét.

2021. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Valamivel kisebb lesz a szakadék, de lesz. A jelenbeli szakadékban a szocializmus is benne van.
2021. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Hála Istennek, hogy benne van még valamennyi szocializmus a jelenlegi vadkapitalista okádékban.


A szocializmusban lakáshoz, gépkocsihoz, és éves szintű nyaralásban lehetett részesülni, kedvezményesen.


Ma szarnak a fejedre, oldd meg ahhogy tudod: Ha nem rendelkezel rád maradt örökséggel, vagy nem vagy prostituált - esetleg jól helyezkedő, jellemtelen ember - akkor vegyél fel hitelt húsz évre, előre beláthatatlan körülményekkel, vagy lakj ötvenéves korodig anyád nyakán, és kuporgass a jobb helyeken kétszáz ezres fizetésedből.


A bolygónkat meg tönkretesszük, a népet és a nyersanyagokat egyszerre szipolyozzák a végletekig.


Hát én visszasírom a szocializmust a jelenlegi téboly helyett.

2021. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!