Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ekkora szakadék a...

Miért van ekkora szakadék a felnőttek és a gyerekek közt? PL ha egy felnőtt játszani szeretne, vagy hintázni, akkor minden rosszat megkap, sőt még pedofilnak is bélyegzik. F

Figyelt kérdés
én pl nagyon szívesen lemennék a játszótérre játszani, de engem a 20 évemmel is már durván kinéznek, próbálnak elzavarni. Nem értem miért. az egészséges élethez elvileg mozgás és a játék hozzá tartozik. se én se pedig más normális fiatalok nem karunk ártani senkinek, csak játszani. Felnőtt nem azért lesz valaki mert nincs képzelete, nem játszik, nem mozog, hanem mert el tudja magát tartani, és ezt felelősséggel tudja megtenni. A többi körítés. Kérdem én. Miért fáj az embereknek ha valaki nem akar olyan lenni mint az átlag?
2017. máj. 20. 17:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Mifelénk nem néznek ki :)

Viszont ha délután lent van sok kisgyerek, akkor nem illik elvenni tőlük a helyet felnőttként.

De este 6-7 után már nagyobbak, tinik, fiatal huszonévesek vannak itt a játszón.

2017. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Jó helyen lakhatsz. Elárulod merre? Nyilván a kicsik elől senki nem akarja elvenni :) errefelé este is kinéznek... főleg a kedves túlbuzgó szomszédok, kiknek 1 szórakozásuk van, a másik piszkálása, figyelése, kukkolása.
2017. máj. 20. 17:14
 3/27 anonim ***** válasza:
17%

Nem fáj az embereknek,csak tudod én 19 évesen gépfegyverrel védtem a magyar államhatárt a lakhelyemtől 250 km-re.

Ma meg egy 20 éves hintázik a játszótéren,meg így úgy homokozik.

Nem ez kellene a társadalomnak.

2017. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Kérdés mit takar a "játszani". Felnőttek számára is van ezerféle kikapcsolódási lehetőség.


Az meg valljuk be, tényleg fura ha egy 20 éves lent hintázgat meg matchboxozik a homokozóban...

2017. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"Nem fáj az embereknek,csak tudod én 19 évesen gépfegyverrel védtem a magyar államhatárt a lakhelyemtől 250 km-re.

"


Talán jobb hogy m már inkább játszanak és nem az erőszakra nevelik őket. Ez már egy másik világ. Am ha matchboxal nem, is de legózni órákig tudok :) és imádok is. Homokozni a strandon legjobb ;) Ha lesz gyerekem tuti rengeteget fogok vele játszani. Én nem érzem furának magam, és ne én vagyok az egyetlen ilyen.

2017. máj. 20. 17:29
 6/27 anonim ***** válasza:
Direkt felnőtteknek kitalált játszótér is létezik már, csak nem emlékszem, hogy hol. Valahol Budapesten, azt hiszem.
2017. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
se hinta, se homokozó, se semmi fun nincs benne. az egy edzőpark, konditermi gépek kültéri változatai vannak ott... jó dolog, de nem kikapcsolódni, játszani, hanem edzeni.
2017. máj. 20. 17:34
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor az van, hogy minél előbb megnősülsz és gyereket vállalsz, annál hamarabb mehetsz homokozni anélkül, hogy kinéznének a homokozóból! :)
2017. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Addig meg szerezz valami rokongyereket alibiből. ;-)
2017. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
"fura ha egy 20 éves lent hintázgat meg matchboxozik a homokozóban..." - Az viszont kicsit se, ha naphosszat a gépen nyomja a játékokat...
2017. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!