Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a videóban kinek lehet...

Ebben a videóban kinek lehet igaza ?

Figyelt kérdés
[link]

#Látom,de nem értem ?
2021. máj. 20. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Lány
Fiú
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pontosan nem lehet szerintem megálapíttani. Mert az hülyeség hogy rátütött, de visszaütni egyből is hülyeség, de az is hüyleség, hogy egyből rámennek a csávók. De szerintem a csávónak van igaza inkább.
2021. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez ruszki gettó, nem igen lehet rajta meglepődni.
2021. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontos körülményeket kellene tudni ehhez, de amondó vagyok ha nem jogosan ragasztotta fel rá, akkor is jogtalan volt a verekedés elkezdése.

Másfelől mind emberek vagyunk és ha kis szabálysértés történt, akkor mennyire szemét dolog belefolynunk önbíráskodón(matrica).

2021. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom ismeritek a csapatot, de azért leírom:

4-5 tagú orosz csapatról van szó, akik afféle önkéntes rendőrként matrica szélvédőre való felragasztásával büntetik meg a szabálysértő autósokat.

Ebben a videóban a csaj egy olyan helyen parkolt ahol nem lehetne, szerencsétlenségére ameddig bement a boltba megtalálta a kocsiját ez a csapat.

A csapat mentségére szóljon minden esetben megkérdezik az illetőt hogy arrébb áll-e, vagy felraknak egy matricát, itt a csaj elkezdett kötekedni hogy már pedig ő nem követett el szabálysértést miért álljon arrébb.

[link] (teljes videó).


A rendőrök pedig a fiúnak adtak a helyszínen igazat, mivel a csaj ütött először. Tény hogy férfitól szánalmas visszaütni egy csajnak, de egy ilyen szituációban a kezdeményező jár mindig szarul.

2021. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4es. Az 5 perves "várakozás" ez esetben nem lép életbe? Vagy megállni tilos helyszínen volt?
2021. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem egyiknek sem.

Ha a nő utána is ütni akart volna, akkor azt mondom oké, de hátrálni kezdett, ilyen esetben nem tudom a férfit megérteni.

2021. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senkinek, egyik se volt normális.
2021. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Az érdekes hogy egyértelműen a lány kezdte a tettlegességet de egyesek szerint "többet kéne tudnunk ehhez". Mindegy miről vitatkoztak, a csaj elvitte a témát egy sokkal komolyabb irányba azzal hogy elsőnek ütött. Innentől már nem a hülye matrica a lényeges. Se férfi se nő ne csodálkozzon ha visszakapja amit adott.
2021. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

"Tény hogy férfitól szánalmas visszaütni egy csajnak"


Tény a francokat. Az tény, hogy egyenjogúság van. Én is visszaütöttem volna neki, mert tanulja meg szépen, hogy emberek vagyunk, nem állatok. Legközelebb marad a szavaknál. Az igaz, én csak tenyeres pofont adtam volna neki, nem ököllel.


Egyébként igen, a férfi visszapofona jogos volt. De még egyszer: tenyeres pofon azért szebb lett volna, egyenjogúság ide vagy oda.

2021. máj. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!