Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán Viktornak igaza van...

Orbán Viktornak igaza van ebben a videóban? "Nincs Európai nép"? Ne őt ítéljétek meg, hanem amit mond, szerintem nagyon ott van ez a beszéd, nagyon találó.

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 24. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ez azért nagyon kétélű mondani való, ha igazat adunk neki, akkor sok kérdés merülhet fel, például miért is legyen bérfelzárkóztatás?
2017. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Igaz. "Nincs Európai nép" De ezt senki sem állitotta, hogy van! Tipikus Gorbán szöveg. Kitalál valami idiotaságot és nagy okosan megcáfolja. De, hogy ezt még mindig becumizzák egyesek?
2017. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
magyar nép sincs. csak viharsarki, nyírségi, kunsági... stb.
2017. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Muráti Emőke ***** válasza:

"Orbán: Brüsszel egy illúzió rabja"


Brüsszel: Orbán egy illúzió rabja.


A kérdésre:


Annak idején mintha azt mondta volna, hogy ne azt nézzék mit mond, hanem mit tesz (lehet hogy az már reggel volt)...


Egyébként kit kell helyette megítélni? Mari nénit? Pista bácsit?


Amit hallani szeretnél:


I. Orbánnak mindíg igaza van, és nagyon jól mond és persze tesz mindent!


II. Ha valamit mégsem tenne vagy mondana jól, úgy rögtön az I. pont lép érvénybe!


Ez szerintem sokaknak kinnt lehet a frigó ajtaján manapság, vagy a lépcsőházban a csöngő mellett.


Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Mi úgy döntöttem, hogy sokan vagyok de nem elegen!

Magyarország, barátaim, merjek bátrak lenni!

Brüsszelnek üzenjük, hogy nem hagyjuk, -nem hagyjuk- hogy elvegyék a magyarok munkáját......

2017. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Muráti Emőke ***** válasza:
.....és ezekhez hasonlók
2017. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!