Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan származik az az embertí...

Honnan származik az az embertípus, amely ha nem bírja elviselni az igazságot, egyből jelenti a kérdést meg a neki nem tetsző választ?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon ezt jellemzően megfigyeltem. Nyilván az emberi természet része, de mégis valahogy a sötét kommunista időket idézi nekem, hogy azzal állunk bosszút valakin, hogy azonnal besúgjuk.

Illetve az efféle viseélkedés szerintem éppen azt támasztja alá, hogy a véleményformáló legalábbis keményen betalált, nagy igazságot mondhatott: hiszen ez a besúgó fajta ember éppen azért akarja eltüntetni az ellenvéleményt, nehogy mások is magukévá tegyék az adott álláspontot, netán ráébredjenek az igazségra - mondjuk éppen az ő állításának vagy jellemének gyengeségére.

Ez a viselkedés valóban a leggyengébb emberek sajátja?



2021. máj. 24. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy azt ugye vágod, hogy a kérdést vagy választ nem azért törlik, mert SZERINTED le van benne írva a fájó igazság? Csak akkor törlik, ha nem felel meg a szabályoknak. Ha nem törlik, akkor meg honnan tudod, hogy jelentve lett?
2021. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Elég random, hogy mit törölnek. De az biztos, hogy csak azt törlik, ami már jelentve lett. Elég kis agresszívnak tűnsz, netán már nyomtad is a jelentés gobmot?
2021. máj. 24. 13:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nem nyomtam a jelentés gombot. Miért tettem volna?


Nem random, hogy mit törölnek. Mégegyszer leírom neked, azt törlik, ami a szabályokkal szembe megy. Természetesen igen, ehhez jelenteni is kell.

2021. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Ok egyértelműen a majmoktol származnak
2021. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, nem azzal van baj hogy más a véleményed és ennek hangot adsz. Még csak nem is a hatalmas egóddal, ami szerint csakis neked lehet igazad és mindenki más hülye.

A stílussal van baj.

Ha nincs benned annyi intelligencia hogy szépen, építő jelleggel írj másoknak, hanem bunkón, sértő hangnemben odahányod a szerinted hatalmas igazságot, akkor ne lepődj meg hogy a moderátorok a másik félnek adnak igazat, és törlik.

Ha nem lenne problémás a hozzászólás, akkor hiába jelentenék, nem kerülne törlésre.

2021. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

5


Nem a stílussal van a baj.Ha én minden szabályt betartok akkor is törlik a kommentemet

2021. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Béjb ha törlik a kérdést/választ a jelentés után, az azt jelenti, hogy TÉNYLEG volt benne valami bibi. Az ugye megvan hogy vannak közösségi irányelvek, amiket be kell tartani ha használni akarod ezt az oldalt - még akkor is, ha van egy nagyon-nagyon fontos kis véleményed, amit alig vársz, hogy megoszthass másokkal.


Amúgy az embertípus akit én nem szeretek az az, aki azt hiszi magáról hogy ő a nagy megmondóember, az igazság bajnoka aki nem fél kimondani azt amire mindenki gondol, a valóságban viszont a véleménye erősen szubjektív, és csak abban különbözik másoktól, hogy nincs benne empátia.

Plusz általában ezek az emberek orditanak a leghangosabban ha valaki velük szemben gyakorolja ezt a (bunkó stílust) brutális őszinteséget. :)

2021. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem az igazságot akarja eltüntetni ez az általad emlegetett "embertípus", hanem egy olyan deviáns, beképzelt ember hülyeségeit tartja szabályellenesnek, aki ráadásul elhiszi, hogy igaza van.

A szólásszabadság nem azt jelenti, hogy korlátok nélkül mondhat bárki bármit. Ha az adott kijelentés a társadalom széles rétegére nézve sértő, vagy provokatív, akkor igenis "törölhető" az illető megnyilvánulása.

Gondolj csak bele. Ha a szólásszabadság korlátlan lenne, akkor a rasszista megnyilvánulásokat sem törölhetné az oldal. Na a te töröld kérdéseid - feltételezem - ugyanolyan szabálysértőek voltak, mintha rasszista megnyilvánulásokat tettél volna.

Ha te nem így érzed, és azt hiszed neked igazad volt és nem ütközött semmilyen normába a kérdésed, akkor úgyvélem a fenti "deviáns" megnevezés tökéletesen passzol hozzád.

2021. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

7


8


Nem tudom hogy ti milyen kategóriákba írogattok de ha valaki pl leírja a politika kategóriába a saját véleményét és az a modinak nem tetszik azt igenis letörli,hiába nem sértett szabályt

2021. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szoktam írni válaszokat viszonylag sűrűn, sose tiltották még le, mert politikailag korrekt módon teszem.
2021. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!