Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan származik az az embertí...

Honnan származik az az embertípus, amely ha nem bírja elviselni az igazságot, egyből jelenti a kérdést meg a neki nem tetsző választ?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon ezt jellemzően megfigyeltem. Nyilván az emberi természet része, de mégis valahogy a sötét kommunista időket idézi nekem, hogy azzal állunk bosszút valakin, hogy azonnal besúgjuk.

Illetve az efféle viseélkedés szerintem éppen azt támasztja alá, hogy a véleményformáló legalábbis keményen betalált, nagy igazságot mondhatott: hiszen ez a besúgó fajta ember éppen azért akarja eltüntetni az ellenvéleményt, nehogy mások is magukévá tegyék az adott álláspontot, netán ráébredjenek az igazségra - mondjuk éppen az ő állításának vagy jellemének gyengeségére.

Ez a viselkedés valóban a leggyengébb emberek sajátja?



2021. máj. 24. 13:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

"szolga vagy, azért."

Inkább intellektuálisan felsőbbrendűnek tekintem magam, hozzád képest.


Köszönjük, hogy bemutattad miért is szokták törölni a kérdéseidet, válaszaidat.


Ps.: többek között ez a válaszod se azért törölhető, mert valakinek nem tetszik, hanem azért, mert ha nem névtelen oldal lenne, személyiségi jogot sértenél vele.

2021. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%
Én azt tapasztaltam, hogy a törlés teljesen automatikus. Senki nem olvas vagy értékel semmit sem, hanem amít jelentenek azt olvasás nélkül törlik. Számtalanszor láttam, hogy semleges, káromkodás mentes véleményt, egy műszaki leírást, egy átlagos viccet töröltek, mert valakinek nem tetszett.
2021. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, úgy viselkedsz, mint egy megsértett kisgyerek :)
2021. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Káromkodsz a hozzászólásaidban, aztán meg csodálkozol, hogy törölve lett, pedig te csak az igazságot írtad le. A szemét moderátoroknak fáj az igazság haha :D
2021. máj. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Különös megfigyelés, 12-es: én speciel tömegesen azt tapasztalom, hogy az egyértelmű trágárságot, sértegetést, kamukérdést sem törlik, hiába jelentem.
2021. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!