Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek ezen az oldalon miért...

Egyesek ezen az oldalon miért írják oda kérdések alá, hogy nem olvasták el megjegyzések részt,mert túl hosszú?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi értelme odaírni, hogy hosszú, meg lehetne rövidebben. Semmit nem segít a kérdésen. Ha nem akarja elolvasni a hosszú szöveget, akkor minek írja oda, hogy am nem olvasta?
2021. máj. 24. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Minden ember szeretné azt hinni/érezni hogy fontos a véleménye a világnak.


Ezért érez kényszert, hogy kommentáljon mindent, akár van köze hozzá akár nem. Még akkor is úgy érzi, hozzá kell szólnia, amikor az égvilágon tényleg semmi köze nincs a témához, még csak nem is érdekli az.

2021. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a megjegyzés a kérdés pontosításához van ,és nem arra h bele írják a háború és békét...
2021. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezők képtelenek a lenyeget leírni a kérdesükben.


Totál irreleváns hasfájasokkal telitűzdelt családregényt senki nem akar vegigolvasni...

2021. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#2-nél a pont! 👍😁
2021. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szöveg mennyisége az elsődleges probléma, hanem hogy teljesen tagolatlanul halmozzák azt.


Én kifejezetten kedvelem a hosszabb leírásokat, érdekelnek a Kérdezők által megadott pkusz információk, kiegészítő körülmények.


Szépen, és értelmezést segítően tagolva számonra kifejezetten élvezetes, egy összeömlesztett szöveghalmaz viszont ekveszi az olvasó kedvét még akkor is, ha a benne rejlő dokgok egyébként érdekesek lennének.


Én így gondolom.

2021. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Kisregény..

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..



Mi szükség erre?

Írja le 3 mondatban?

2021. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
A baj az, hogy nem tudnak lényegre törően fogalmazni sokan. Van olyan, amikor a kérdés tényleg kifejtést igényel, de az esetek többségében csak felesleges szócséplésről van szó.
2021. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Viszont vannak kérdések, ahol, ha nem írja le az ember nagyon részletesen a hátteret, akkor visszakérdeznek és a kommentek közt kell vadászni a bővebb részleteket. Akkor már inkább legyen sok infó, mintsem, hogy a több oldal válasz között keressem a továbbiakat
2021. máj. 24. 16:30
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

Én is úgy vagyok vele, hogy nem a mennyiséggel, hanem a milyenséggel vannak gondjaim. Szeretek hosszabb kifejtéseket olvasni, és jobb megismerni a problémát részletesebben (szerintem amúgy gyakran ebben rejlik a lényeg: a részletekben), és a helyzetet ezekkel együtt látom át úgy igazán.

Ellenben, ömlesztett szóáradatot nem olvasok el, ahol nincsenek bekezdésekre tagolva a mondatok, esetenként vessző se igazán van. De még ilyenkor sem írom oda, hogy "túl hosszú. nem olvasom el.", ezt kicsit tiszteletlennek és feleslegesnek tartom.

2021. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8: a kisregényből az esetek 90%-ában ki sem lehet hámozni, hogy mit akar a kérdező...


Komolyan, egy családi problémánál miért kell kiírni, hogy a veszekedésnél az anyukán mikiegeres zokni volt...?? Kb. ilyen szintűek a szófosások....

2021. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!