Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van, aki NEM szereti a tengert...

Van, aki NEM szereti a tengert és hasonló vizeket?

Figyelt kérdés

Ha meg tudod mondani, miért nem szereted a tengert?

Milyen vizeket szeretsz?


Korod, nemed is légy szíves a végére.



2021. máj. 25. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fürödni nem szeretek semmilyen természetes vízben. Nincs víziszonyom, csak fázós típus vagyok (22°C-os vízben is vacogok, cserébe jól tűröm a kánikulát és képes vagyok fizikai munkát végezni 40 fokban is). A tengerre is csak azért mennék le, hogy megnézzem, milyen szép, és, hogy nézzem a partról a vizet, esetleg igyak a homokon ülve egy kólát. Idén nyáron biztos lemegyek megnézni valami nagyobb vizet, de nem fogok fürödni.


20/F

2021. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a tenger/ocean meg oke, bar ott is felek a gondolattol, hogy megcsip egy meduza, vagy hogy belelepek egy tengerisunbe, vagy hasonlok. A Balatonban viszont kifejezetten nem szeretek furdeni, legfokepp azert, mert olyan undi a talaj a legtobbszor 😂😅 plusz mindig vannak benne vizisiklok, halak, amik ott usznak el a labamnal, es ez szamomra ijeszto. A legrosszabb, hogy a legtobbszor nem tiszta a viz, ezert nem latom, hogy mi van benne. A tengereknel legalabb altalaban atlatszo, tiszta a viz es ezert latom, hogy hova lepek, vagy hogy mi van korulottem. :)


(viszont hallgatni/nezni/a kozeleben lenni en is szeretek ezeknek a vizeknek, csak furodni bennuk annyira nem)


18/l

2021. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a tengert nem annyira, mert sós. Illetve azért vannak benne veszélyes állatok. Tavakat szeretem.
2021. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Én belepisilni szeretek.
2021. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy nem szeretem, csak nem vagyok annyira elájulva egy nagy víztől, mint az emberek többsége. Anyám volt mindig ilyen vízmániás, egész gyerekkoromban a nyaralás vagy a balatonon vagy valami tengerparton kellett, hogy legyen, se séta, se kitándulás se semmi, csak aszalódni két hétig a parton a dögmelegben és bemenni a vízbe felváltva egész nap, Nem tudom mi a jó benne. Persze látom, hogy szép, meg víz, meg halak, de van más is a világon.

Ha nyaralásról van szó, én inkább hegyekbe megyek, mint tenger vagy vízpartra.

Amúgy a Tisza mentén lakom, szóval ha természetes vízre vágyom, simán lemegyek a szabadstrandra és kész. Kajakozni pl nagyon szeretek.

2021. máj. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártam még egy tengernél sem, de nem is akarok. Víziszonyom van, és egyébként sem tudok pár percnél tovább megmaradni bármilyen forró és árnyékmentes helyen. Szárazföldi élőlény vagyok, már gyerekként is csak akkor mentem vízpartra, ha vittek. Egy erdei patakot vagy egy szomorúfüzekkel övezett tavacskát bármeddig elnézegetek, de nem támad kedvem pancsikolni bennük.
2021. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a fürdöszobában szeretek vízben lenni.

A tenget meg egyéb vizek számomra unalmasak, nyaralni aktívan szeretek, nem pedig ülni vagy feküdni a vízpartom.

2021. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire releváns a válaszom, mert sohase voltam még tenger vagy óceán közelében (sőt, Bécsnél messzebb sem :D).


Viszont engem nem is vonz.

2 napnál többet el nem tudok képzelni, amit a vízben és a parton töltök, unnám. Jellemzően ezeken a helyeken túl meleg és sok ember is van.


Engem inkább a természet, a hűvösebb idő, az aktív kikapcsolódás vonz. A folyókat, patakokat nagyon szeretem, sőt, remélem, hogy egyszer olyan helyre költözhetek kertesházba, ahol víz és hegy (vagy domb) is van. Ahova születtem és később nyaralónk volt ott, van Duna is és dombok is. Imádtam azt a helyet.

2021. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem semmilyen vízben fürdeni, az uszodát is csak úgy-ahogy bírom ki úszás közben,itthon meg mindig zuhanyzok, hiába tudnék fürdeni a kádban.

+ Nyári melegben nincs igényem rá, hogy vízparton hűtsem le magam, inkább elmegyek a hegyekbe túrázni.

2021. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De sok hasonlót írtatok, mint amit én is gondolok, vagy csak érzek, de még nem fogalmaztam meg magamnak.
2021. máj. 27. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!