Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen, hogy valaki...

Létezik ilyen, hogy valaki túlfélti magát?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan embert, aki tipikusan ez a fujj én nem fogom ezt meg, meg a jaj nem szállok fel a tömegközlekedésre mert féltem magam, hogy összeszedek valami betegséget? Összejönnétek ilyen pasival?


20/L



2021. máj. 26. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm.

Fiú vagyok, és hetero szóval egy ilyen fiúval biztos nem, de lánnyal sem.

2021. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Manapság tele van az ország ilyen emberekkel.

Soha nem jöttem volna össze ilyen pasival: zárkózzon be a szobácskájába és legyen el magával az ilyen.

Mondjuk ha van olyan alapbetegsége, ami miatt valóban veszélyben lehet, az más téma, de kapcsolatot valószínűleg nem kezdtem volna akkor sem.

2021. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Persze, sokan vannak. A legkiakasztóbb a "fujj én nem csinálok akármilyen munkát", még akkor se éhenhálás szélén van, és a legbosszantóbb, hogy az ilyenek mindig megússzák valahogy :D
2021. máj. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm párja.

Nem hajlandó tömegközlekedni, mert elkap valamit. Ha kimegy cigizni a teraszra és véletlenül elfelejti áthúzni a kinti papucsot, akkor házba visszalépvén azonnal porszívó. Valaki köhint egyet, gyilkos szemekkel néz rá és néha meg is kérdezi, hogy miért köhög az illető, de olyan stílusban mintha egy halálos biofegyvert hordozna. Amikor vendégségben voltam náluk tavaly tavasszal(pollenallergia miatti gyönyörű időszak), elfelejtettem reggel bevenni az allergiagyógyszeremet. Ott voltam náluk, tüsszentettem párat (tényleg nem sokat, max 4 vagy 5-öt, zsebkendőbe) majd kifújtam az orrom. Srác reakciója: Félve, húzódva, ad nekem egy nedves kéztörlőt, hogy töröljem meg a kezem és addig ne nyúljak semmihez. Miután megtörtént, 5 percig kérdezgetett nem e vagyok beteg. Mikor már hatodjára magyaráztam el neki, ezúttal erősebb nyelvezettel, hogy nem, b... nem vagyok beteg, csak allergiás, akkor elhallgatott, de azért többször is utalgatott arra, hogy szeretné mielőbb távozzak. Nem is kellett sokáig győzködnie, hamar el is köszöntem. Ismerősöm utána írt is, hogy azt hitte tovább maradok és rosszul esett neki hogy ilyen hamar leléptem, de mondtam neki, hogy akkor vizsgáltasd ki a pasidat, mert ha én tovább maradtam volna, akkor nem a levegőben szálló porszemek lettek volna a legnagyobb problémái.

Konkrétan azt is meg akarta egyszer tiltani ismerősnek, hogy dolgozni menjen, mert a csávó éppen rosszul volt (mint utólag kiderült csak gyomorrontás volt) és fél hogy ha hazahoz valamit még rosszabbul lesz.

Nincs egyébként semmi alapbaja a srácnak ami indokolná ezt a paranoiát.

Én nem jönnék össze ilyen lánnyal, nekem ez túl fojtogató és az életkedvem is elvenné. Maximum akkor, hogyha hajlandó lenne változni és látnám is a változást egy idő után.

2021. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 de azért közben cigizik a gyerek a hipochondriája mellett? Baromira intelligens lehet 😁
2021. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!